icon

Gazeta.ua: Что опасно после увеличения груди?

19.04.2017
532

Павел Андреевич Денищук, канд. мед. наук, заведующий отделением пластической хирургии АНА-КОСМО рассказал Gazeta.ua о том, чего следует остерегаться сразу после операции на груди

Після операції зі збільшення грудей небезпечно підіймати важке

Жінкам, які роблять пластичні операції, під час яких їм вшивають імплантанти для збільшення об’єму грудей, не можна перевантажувати плечовий пояс. Бо можуть зіпсувати форму. Розповідає Gazeta.ua пластичний хірург Павло Денищук.

«У перші дні після втручання не можна робити навантаження. Якщо в жінки мала дитина — треба з нею бути обережною. Не можна підіймати. Присісти біля дитини, притулити до грудей, і так обіймати. Фітнесом можна займатися тільки через місяць. Штангу — мінімум через 2-3 місяці підіймати», — сказав Денищук.

У хірургічній практиці відома історія, коли у Львові жінка підняла штангу у спортивному залі, і імплантанти грудей буквально вилізли з її тіла. Це було через кілька років після операції зі збільшення об’єму грудей. Пластичні хірурги проводили повторне втручання, видаляли з тіла зіпсовані вкладки та вставляли нові.

«Пацієнт має розуміти, що до 5-10% ускладнень різного плану є. Бо це хірургічне втручання. Ми про це завжди попереджаємо перед операцією. Якщо звертаються, що щось не те — запалення, неприємні відчуття — лікуємо спочатку консервативним шляхом. Даємо уколи, таблетки, і проходить. Якщо не допомагає — вдаємося до хірургічного втручання», — каже пластичний хірург.

Корекція грудей є найбільш розповсюдженою операцією у пластичних хірургів після неї — операції зі зміни форми носа та сідниць.

«Сьогодні (7 квітня) я оперував жінку, якій 34 роки. Вона мама 4-ох дітей. Звернулася з проблемою, що в неї від народження була така форма, яка її не влаштовувала. Була недорозвинута нижня частина грудей. В неї була верхня частина, а нижня – якщо взяти конус – не було. Грудь маленького розміру була. Провисла в результаті кормління дітей. Ми їй відкоректували», — розповів Денищук.