-10% на апаратне схуднення з кріоліполізом Cristal

-10% на апаратне схуднення з кріоліполізом Cristal
До кінця акції залишилося:
14
днів
15
годин
55
хвилин
41
секунда
Записатися на консультацію

Зайві кілограми після новорічних свят?

Літо та пляжний сезон вже наступили! Для Вас в клініці АНА-КОСМО знижка 10% на схуднення  з медичним кріоліполізом Cristal (знижка надається за умови використання від двох насадок). Для  однієї зони, наприклад, стегна, необхідна одна насадка (в залежності від об’ємів). Усього за 1 процедуру Ви схуднете до 30% в проблемній зоні!

Що таке медичний кріоліполіз Cristal (Франція)?

За допомогою спеціальної насадки апарат діє холодом до -9 °С на зону з жировими відкладеннями, наприклад, на живіт, стегна, спину, руки, талію. Під впливом холоду жирові клітини відмирають і протягом 2-х місяців організм самостійно природнім шляхом виводить їх.

Скільки процедур треба пройти для схуднення?

Для досягнення результатів досить пройти всього одну процедуру. В індивідуальних випадках рекомендується проведення двох сеансів на одну зону.

Коли буде помітний результат?

Перші результати схуднення будуть помітні  протягом усього 1-2 місяців після процедури – мінус кілька сантиметрів в зоні проведення процедури. Кінцевий результат – через 2 місяці, об`єми зменшуються  до 5-6 см.

Це безпечно?

Принцип дії апарату побудований на природньому процесі відмирання та виведення мертвих клітин з організму, який відбувається в організмі людини щосекунди, тому такий метод схуднення є абсолютно безпечним на сертифікованому апараті.

На зону проведення процедури лікар-естетист накладає спеціальну медичну серветку, яка захищає шкіру від холоду. Сам апарат діє на глибину не більше 1,5 см (до речі, тому процедура дозволена пацієнтам з жировими відкладеннями від 2-х см; глибину жирової складки лікар визначає за допомогою УЗД-апарата, а також спеціальних вимірювальних приладів).

Апарат має сертифікат безпеки ЄС і є найпопулярнішою процедурою апаратного схуднення у Франції.

Записуйтесь на процедуру вже зараз: 044 483 21 78

Запишись на консультацію

Отримай персональні рекомендації лікаря!
Записатися

Інші акції