-20% на лазерне омолодження DERMA GENESIS

Для всіх клієнтів клініки АНА-КОСМО гарантована знижка 20% на процедуру лазерного омолодження DERMA GENESIS при купівлі курсу, що складається з трьох процедур.

Що таке лазерне омолодження DERMA GENESIS?

Це приємна процедура омолодження шкіри. За рахунок прогрівання лазером клітин шкіри (фібробластів) відновлюється  їхній природній  процес ділення, таким чином поновлюється їхня кількість. А саме фібробласти відповідають за пружність шкіри, її тургор. Також під час процедури лазер прогріває судини в шкірі, нормалізує кровообіг, повертаючи їй сяючий і свіжий колір.

Мені підходить DERMA GENESIS?

Якщо у Вас «офіcний» колір обличчя, то мілкі зморщки, широкі пори, ця процедура підходить Вам на 100%. Процедура повністю безболісна і не має періоду відновлення. Більше того, вона – приємна. Таким чином, вона підійде тим, хто не готовий до травматичного апаратного омолодження, як лазерна шліфовка, або «уколів краси», але при цьому вже має мілкі зморщки та тьмяний колір обличчя.

Якою буде моя шкіра одразу після процедури?

Одразу після процедури Ви побачите вже перші результати – пори звузяться, шкіра матиме свіжий колір. Остаточний результат – після проходження мінімум 3-х процедур – розгладяться мілкі зморщечки.

Які зони можна омолодити за допомогою DERMA GENESIS?

  • Обличчя
  • Шия
  • Зона декольте
  • Розтяжки

Це болячи?

Ні. А навпаки – це приємна процедура (Ви відчуватимете легке прогрівання шкіри, яке можна порівняти з приємними сонячними ваннами). Процедура не потребує відновлення. Одразу після сенсу Ви можете продовжувати своє соціальне життя.

Це безпечно?

Це абсолютно безпечна процедура, яка користується шаленою популярністю в США за її результати і можливість одразу ж «вийти в люди». Вона проводиться на лазері Cutera, виробництва США. Його безпека підтверджено FDA (Американським державним управлінням за контролем якості медичних препаратів і продукції). В клініці АНА-КОСМО лазр викростовується більше 7 років, у 1018 році встановлена його оновлена модель.

Записуйтесь на процедуру зараз (044) 483 21 78! Доступний час обмежено у зв’язку зі завантаженням лікарів і апарата!

Запишись на консультацію

Отримай персональні рекомендації лікаря!
Записатися