-50% на блефаропластику, підтяжку лобу, обличчя, шиї

-50% на блефаропластику, підтяжку лобу, обличчя, шиї
До кінця акції залишилося:
12
днів
10
годин
53
хвилини
44
секунди
Записатися на консультацію

До 5 березня 2018 року в АНА-КОСМО -50% на підтяжку обличчя та блефаропластику від всесвітньовідомих пластичних хірургів!

Унікальна можливість омолодити обличчя на 15 років! Операції проводять в клініці АНА-КОСМО кращі пластичні хірурги СВІТУ зі знижкою -50%!

  • Блефаропластика нижня, верхня, кругова
  • Ендоскопічна підтяжка чола
  • Хірургічна підтяжка обличчя і шиї
  • Підтяжка обличчя нитками, лігатурний ліфтинг

Записуйтеся на консультацію вже зараз (відбір претендентів відбувається на конкурсній основі до 5 березня 2018 р.). Консультація пластичного хірурга в рамках даної акції – безоплатна.

Операції будуть проводитися в період 16-18 березня 2018 року в клініці АНА-КОСМО.

Операції проводять:

Доктор Брайян Мендельсон (Австралія) – професор, всесвітньо визнаний експерт з ліфтингу обличчя, засновник методу підтяжки обличчя SPACE-ліфтинг, за яким оперують хірурги по всьому світу.

Доктор Павло Денищук (Україна) – один з кращих пластичних хірургів України, к.м.н., засновник авторської Школи пластичної хірургії, розробив методику ліфтингу повного обличчя, яку високо оцінило міжнародне медичне співтовариство пластичних хірургів.

Доктор Клод де Луарн (Франція) – професор, експерт з підтяжки обличчя, очолював єдину і найпрестижнішу світову асоціацію пластичних хірургів ISAPS

Телефонуйте: (044) 483-21-78

Запишись на консультацію

Отримай персональні рекомендації лікаря!
Записатися

Інші акції