Відомий пластичний хірург США – в АНА-КОСМО

Під час Програми доктор Рамірез провів кілька операцій у клініці АНА-КОСМО

Традиційно ініціаторами і організаторами заходу виступили Національний секретар ISAPS в Україні, кандидат медичних наук і завідувач відділенням хірургії АНА-КОСМО Павло Андрійович Денищук і Всеукраїнська асоціація пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

В рамках заходу Оскар Рамірез, доктор медицини, що входить в ТОП-3 кращих пластичних хірургів світу, продемонстрував авторські методики ендоскопічної підтяжки обличчя і відкритої ринопластики. Пряма трансляція операцій здійснювалася з клініки АНА-КОСМО, де вже не вперше всесвітньовідомі пластичні хірурги світу проводять хірургічні втручання завдяки наявності в ній сучасних високотехнологічних операційних.

«Клініка АНА-КОСМО, зокрема операційні та їхнє технічне оснащення, відповідають вимогам навіть найпрогресивніших пластичних хірургів, які застосовують новітні методики. Саме завдяки цьому тільки протягом 2016 року в наших операційних здійснювали оперативне втручання такі зірки пластичної хірургії, як Оскар Рамірез (США), Алан Фоглі (Франція), Алекс Верпаелє (Бельгія) і Нурі Селік (Туреччина)», - коментує Павло Андрійович Денищук, кандидат медичних наук, завідувач відділенням хірургії АНА-КОСМО.

Тільки завершилася друга Програма і вже анонсована третя - у квітні 2017 року Україну відвідає Костянтино Мендьєта. Професор з США на запрошення Павла Андрійович Денищука продемонструє українським колегам сучасні авторські методики маммопластики. І знову зірковий пластичний хірург буде оперувати в клініці АНА-КОСМО

Про Visiting Professor Program

Visiting Professor Program - науково-практична програма для пластичних хірургів, яка регулярно за ініціативою Національного секретаря ISAPS в Україні Денищука Павла Андрійовича і Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів. Під час програми Україну відвідують провідні пластичні хірурги світу, які проводять показові операції в живому режимі для українських фахівців. Протягом 2016 року відбулося дві програми Visiting Professor Program. Перша була присвячена інноваційним методикам блефаропластики і ліпофілінгу (19-20 травня, 2016 р), демонстраційні операції під час якої провели зірки пластичної хірургії Алан Фоглі (Франція), Алекс Верпаелє (Бельгія), Нурі Селік (Туреччина). Друга - ендоскопічному і малоінвазивному омолодженню обличчя, а також ринопластиці (2-3 вересня 2016 р.), хедлайнером якої став доктор Оскар Рамірез - один з найвідоміших пластичних хірургів світу. Проведення третьої програми за участю Костянтино Мендьєта, професора ISAPS з США, на тему «Корекція жіночих грудей, сідниць, гомілок» заплановано на квітень 2017 році.

Posted in Uncategorized