icon

10 МІФІВ ПРО ПЛАСТИЧНУ ХІРУРГІЮ. МІФ №2: ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ПЛАСТИЧНИХ ОПЕРАЦІЙ

21.04.2017

Професійний лікнеп проводить відомий пластичний хірург України, член Міжнародної асоціації пластичної та естетичної хірургії ISAPS, член Всеукраїнської та Всеросійської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів, Павло Денищук.

Міф другий: якщо ти одного разу зробиш пластичну підтяжку обличчя або іншу операцію, то тепер щороку потрібно знову оперуватися, щоби знову і знову «закріплювати успіх».

Думаю, цю масову оману породили «селебрітіс», які дійсно часто зловживають можливостями пластичної хірургії. Насправді, це міф. Якщо операцію проведено успішно, її результат стабільний протягом багатьох років. Звичайно, пацієнт може приходити до пластичного хірурга після першої операції знову, щоб реалізовувати бажання на інших сферах свого тіла. Загалом, це нормально і я стикаюся з цим досить часто. Тому що перша успішна операція багатьом людям відкриває нові горизонти власної досконалості, дає їм можливість реалізуватися як особистості. Людина стає іншою не лише зовні, але насамперед внутрішньо – зникають комплекси, з’являється впевненість, радість життя, вирішуються проблеми у відносинах. Люди знову починають будувати своє життя, кар’єру.

Щодо «зірок», які, якщо вірити таблоїдам, зі столу пластичного хірурга просто не злазять, тут є такий момент. По-перше, повірте, чутки про кількість операцій дуже перебільшені. А по-друге, треба зрозуміти, що публічні люди, артисти заробляють і своїми талантами, і зовнішністю. Вони повинні тримати себе у формі постійно, щоб не розчарувати своїх шанувальників, які хочуть бачити кумира завжди молодим і завжди красивим. Важко прийняти і зрозуміти що життя артиста складається зі стресів, і тому його обличчя більше ніж у когось, схильне до ризику рано постаріти – це і постійні переїзди, недосипи, грим, навантаження, активна міміка…

Багато хто вважає, що постійні підтяжки та інші удосконалення обличчя – це вина непрофесіоналізму хірургів, які не здатні зробити «раз і назавжди». Але це проблема саме природного старіння та обвисання шкіри, і процес цей у публічних людей просто динамічніший з тих причин, які я назвав. Тому їм справді доводиться вдаватися до наших послуг із якоюсь періодичністю – адже вони «працюють обличчям». А щодо довготривалості результатів операції то можу з гордістю заявити, що я мав честь представити свій досвід на 20-му з’їзді пластичних та естетичних хірургів ISAPS у Сан-Франциско в серпні цього року, де я виступав з доповіддю: «Можливості стабілізації результатів омолоджуючих операцій у пацієнтів з повним обличчям». Пластичні хірурги з усього світу з цікавістю сприйняли мій трирівневий підхід до таких омолоджуючих операцій. І мій 7-річний досвід показує стабільність і гармонійність результатів, навіть якщо пацієнт набирає вагу. Суть методу в тому, що для омолодження повного обличчя я застосовую видалення підшкірно-жирової клітковини в області шиї, підборіддя та щік, з використанням ультразвукових технологій, це перший рівень. Другий рівень – це видалення жирових грудок Біша, що також суттєво полегшує щоки. І третій рівень – це підтяжка обличчя зі SMAS пластикою. І лише такий підхід дає гарантовано довготривалий та гармонійний результат.

Денищук Павло Андрійович
провідний пластичний хірург клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339