icon

10 СПОСОБІВ УПОВІЛЬНИТИ СТАРІННЯ ШКІРИ

24.02.2015
  1. Щодня захищай шкіру від дії сонця. Незалежно від пори року, обов’язково наносити сонцезахисний крем на відкриті ділянки шкіри! Мінімально, що ти можеш зробити для своєї краси та молодості, це замінити звичайні косметичні засоби на косметику із SPF-фільтрами.
  2. Не кури і не перебувай у накурених приміщеннях. Коментарі тут зайві, лише нагадаю, що вдихання тютюнового диму призводить до виникнення зморшок, і ти ризикуєш стати володаркою тьмяного кольору обличчя.
  3. Уникай міміки, що часто повторюється. Звичка хмурити брови, морщити чоло і мружитися неодмінно призводить до утворення досить глибоких мімічних зморшок. Стеж за своєю мімікою і обов’язково носи сонцезахисні окуляри у сонячну погоду. Тільки в жодному разі не переставай усміхатися (від посмішки більше користі, ніж шкоди)!
  4. Стеж за своїм харчуванням. Віддай перевагу здоровій їжі з великою кількістю свіжих фруктів та овочів. Обмежити вживання цукру та інших рафінованих вуглеводів, які пришвидшують процеси старіння шкіри.
  5. Не захоплюйся засмагою. Пам’ятай, засмага – це насамперед фотостаріння шкіри, а потім уже краса!
  6. Використовуй «м’які» засоби для очищення шкіри. Будь-яке подразнення шкіри прискорює її старіння, тому засоби для чищення повинні бути максимально щадними і натуральними.
  7. Щодня зволожуй обличчя. Нестача вологи в шкірі призводить до її сухості та витончення, що, у свою чергу, провокує утворення передчасних зморшок.
  8. Займайся спортом. Дослідження довели, що регулярне виконання фізичних вправ покращують циркуляцію крові, зміцнюють імунну систему та надають шкірі молодшого вигляду.
  9. Привчи себе спати на спині. Регулярні сліди від подушки на обличчі згодом перетворюються на постійні зморшки.
  10. Обмежити вживання алкоголю. Алкоголь призводить до зневоднення шкіри, а також порушує обмінні процеси.

Виконання таких простих правил, безсумнівно, гарно позначиться на стані твоєї шкіри і сповільнить процес передчасного старіння. Також нагадую, що клініка ANACOSMA має у своєму арсеналі весь спектр процедур та методик, що повертають шкірі молодість та красу!

Хусід Ольга Володимирівна
лікар-дерматолог-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339