icon

3 СПОСОБИ ШВИДКО РОЗСЛАБИТИСЯ

24.03.2014

“Нервові клітини не відновлюються!” – саме таку фразу ми досить часто використовуємо, сподіваючись заспокоїти своїх близьких, колег і навіть себе. Але саме в ці моменти наш мозок геть-чисто відмовляється адекватно сприймати інформацію. Адже стреси неодмінно призводять до порушення роботи організму, а отже, до захворювань! Хіба це Вам потрібно?! Впевнена, що НІ! Тому дозвольте порекомендувати 3 найпростіші способи зняти напругу та швидко розслабитися у будь-якій ситуації:

1. Зосередьтеся на тому, що Ви бачите

Закрийте вуха долонями і загостріть свою увагу на будь-якому предметі. Проаналізуйте його колір, розмір, призначення … та все, що завгодно. Лише дві хвилини такої концентрації і Ви самі не помітите, як повернулися в нормальний емоційний стан!

2. Зосередьтеся на тому, що Ви чуєте

Заплющте очі і постарайтеся загострити увагу на звуках, що лунають навколо Вас. Не на тому, що говорять, а на «якості» звуку: звідки він лунає, яка гучність, з чим його можна порівнювати і т.д.

3. Зосередьтеся на тому, що Ви відчуваєте

Тут йдеться не про емоції, а про смакові рецептори. Для цього необхідно або відпити якийсь напій, або покласти шматочок чогось їстівного в рот. Тепер подумайте над своїми смаковими відчуттями: який смак, якою частиною язика Ви можете відчувати цей смак, подобається він Вам і т.д.

Вміння швидко розслаблятися – запорука довгого та щасливого життя! як швидко розслабитися

Завжди перебувайте в гарному настрої та навчіть цьому своїх родичів, друзів та колег, вони обов’язково будуть Вам вдячні. Живіть у гармонії!
Макаренко Оксана Олегівна
лікар- косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339