icon

5 ЖАХЛИВИХ ПОМИЛОК У ДОГЛЯДІ ЗА СОБОЮ

29.04.2014

Ось найпоширеніші:

1. Використовуєте «засильні» засоби для чищення

«Більше піни – чистіша шкіра!» — саме так вважають багато представниць слабкої статі. Насправді ж, рясна піна – головна ознака наявності великої кількості їдкого детергенту (наприклад, лаурилсульфат, ізоприл), який геть-чисто позбавляє шкіру життєво необхідних шкірі ліпідів, а також викликає вугрові висипання, дерматити, пігментацію тощо. Обов’язково читайте склад вашого засобу для очищення шкіри! Чим більше там натуральних речовин, тим краще!

2. Нерегуярно використовуєте засоби захисту від сонця

Сонце – перший і найкращий друг старіння шкіри! І захищатись від нього потрібно не лише на пляжі. Вибирайте регулярні косметичні засоби та зволожуючі креми із захистом від сонця!

3. Дозволяєте собі лягти спати, не видаливши косметику

Ніколи Ви чуєте, ніколи такого не робіть! Навіть, якщо втомилися, навіть якщо немає сил, обов’язково змийте залишки косметики та денного пилу спеціальним засобом для очищення шкіри!

4. Користуєтеся кремами з ретиноїдами «іноді»

Прострочена косметикаЕфективність похідних вітаміну А (ретиноїдів) у профілактиці появи та згладжування дрібних, вже існуючих зморшок науково доведена. Після 30 років регулярне використання таких кремів обов’язково!

5. Не слідкуйте за терміном придатності косметичних засобів

ПРАВИЛО: використання косметики та засобів догляду має бути не «до останньої краплі», а до закінчення терміну придатності! Який би дорогий засіб це не був!

Любіть себе, любіть свою шкіру і, найголовніше, робіть це РЕГУЛЯРНО та ПРАВИЛЬНО! Будьте красиві!

Видра Олена Олександрівна
лікар дерматолог-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339