icon

5 КОШТІВ, БЕЗ ЯКИХ ЇХАТИ НА ВІДПОЧИНОК – ЗЛОЧИН!

16.07.2014

Літо вже в повному розпалі: відпустка запланована, курортний гардероб куплений, Ви спите і бачите себе під південним сонцем, гріючись, або купаючись в теплій морській воді… Тіло і душа вимагають заслуженого відпочинку!

Ви хочете отримати максимум користі не тільки для здоров’я, але й краси? Тоді слід заздалегідь подбати про Вашу шкіру і запастися необхідними для літньої відпустки засобами для догляду та захисту:

Декоративна косметика із SPF-захистом

Багато брендів випускають декоративну косметику, що містить компоненти, що захищають від ультрафіолетового випромінювання. Якщо Ви плануєте користуватися косметичними засобами на відпочинку, неодмінно користуйтеся засобами з SPF – фактором. А в спеку замініть звичний тональний крем або пудру на легший ВВ-крем (звісно ж, з SPF-фільтром).

Сонцезахисний крем (спрей, лосьйон)

Це має бути перший засіб, який Ви покладете у свою валізу! Вибирайте засоби, які одночасно містять захист від UVA та UVB променів і відповідають саме Вашому типу шкіри (чим світліший тон шкіри – тим вище має бути SPF – фактор). Пам’ятайте – перебування на сонці без захисту від активного сонячного випромінювання призводить до передчасного старіння шкіри!

Зволожуючі засоби

Після впливу сонячних променів на шкіру обов’язково необхідно наносити зволожуючі засоби. Бажано, щоб до їх складу входили такі компоненти як пантенол, гіалуронова кислота, олії, антиоксиданти, вітаміни та амінокислоти, які здатні заспокоїти шкіру та зберегти її водний баланс. Зверніть увагу на термальну воду, яка чудово відновлює, зволожує і живить шкіру.

Очищувальні засоби

Добре, якщо засоби для очищення шкіри будуть містити олії та екстракти цілющих рослин, здатних зняти подразнення та мають властивості регенерації шкіри. Якщо Ви використовуєте тонік, вибирайте засіб, що не містить агресивних компонентів (наприклад, спирту), оскільки під впливом сонячних променів вони можуть спричинити подразнення.

Антивікова косметика (за віком)

Відпустку відпусткою, але домашнього догляду ніхто не скасовував! Надмірне сонячне випромінювання провокує появу зморшок, тому необхідно продовжувати користуватися антивіковими кремами. Пам’ятайте, не можна наносити крем безпосередньо перед виходом на сонце, вони повинні добре проникнути в шкіру!

Звичайно, це далеко не всі засоби, які можуть стати у нагоді у відпустці, але цей список – must have для тих, хто піклується про своє здоров’я та свою красу! Гарного відпочинку!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339