icon

АКНЕ: ЛІКУВАТИ ЧИ НЕ ЛІКУВАТИ?

12.02.2015

Найчастіше акне з’являється в період статевого дозрівання. За статистикою, 90% підлітків страждають на це захворювання. І найстрашніше в наявності вугрів – зовсім не косметичні дефекти, а виникнення на цьому ґрунті невротичних розладів, що виявляються психогенними екскоріаціями та дисморфофобією.

Психогенні екскоріації – це патологічне подразнення шкірних покривів, що характеризується надмірним порушенням цілісності шкіри в місці висипань, а, нерідко, і незміненої шкіри (за даними Niemeier et al. за 2006 р., дане відхилення спостерігається у 80% хворих на акне і у 2% з іншими дерматозами).

Дисморфофобія – психологічний стан, при якому відзначається крайній рівень невдоволення власною зовнішністю (надмірна поглиненість), що призводить до порушення повсякденної поведінки (часте розглядання шкіри в дзеркалі, надмірне маскування за допомогою пудри або тонального крему, носіння головних уборів, що приховують обличчя тощо) .). Перші прояви дисморфофобії найчастіше спостерігаються у підлітковому віці, однаково як у юнаків, і у дівчат.

Невротичні розлади нерідко призводять до підвищеної конфліктності та формування комплексів, що значною мірою ускладнює життя пацієнтів з акне. Усього цього можна уникнути, просто звернувшись вчасно за допомогою до фахівців! Грамотне лікування та рекомендації щодо догляду за шкірою, схильною до висипань, можуть на краще змінити все ваше життя!

Лікарі клініки АНА-КОСМО мають багаторічний досвід в ефективному вирішенні проблем з акне та із задоволенням допоможуть Вам стати впевненішими в собі!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339