icon

Апаратна корекція фігури: ТОП-3 найефективніших методик

15.02.2022

Які бувають методи корекції фігури?

Напередодні літа, багато хто починає замислюватися про гарну фігуру, про швидке позбавлення зайвої ваги і целюліту. Можна виснажувати себе постійними дієтами та фізичними навантаженнями, але результату так і не побачити. А хочеться швидко підкоригувати фігуру у певних місцях, але за рахунок спорту та дієт це зробити дуже складно. Серед простих та популярних рішень у косметології, виділяють:

 • використання антицелюлітних скрабів, кремів, масел;
 • обгортання – можна проводити і в домашніх умовах;
 • масаж – це можливо традиційний ручний антицелюлітний метод впливу, лімфодренажний або вакуумний вид техніки.

До ін’єкційних методів корекції фігури можна віднести уколи ліполітиків Аквалікс, ферментів PBSerum – спеціальних речовин, що руйнують жир.

Операційні методи корекції також дуже обширні: вібраційна ліпосакція, ліпофілінг, ліпоскульптурування, абдомінопластика, збільшення та підтяжка грудей.

Але одними з найефективніших методів вважаються апаратні методи корекції фігури. Вони вважаються найкращими, тому що більш безпечні та безболісні. Після них немає реабілітаційного періоду. До нехірургічних, але результативних технологій відносять різні групи методик:

 • методика ендермології (LPG);
 • вакуумний масаж;
 • міостимуляція;
 • апаратний лімфодренаж;
 • кріоліполіз;
 • пресотерапія.

Основні апаратні методики корекції фігури

В основному виділяють такі апаратні процедури для корекції фігури:

 1. Скульптурування truSculpt – це унікальна електростимуляція певних груп м’язів із використанням трьох варіантів режиму тренування. Під час процедури відбувається зміцнення м’язів, підвищення їх тонусу, підтяжка шкіри та підвищення її пружності, створення контуру тіла. Відчуття, як на тренуванні, тільки при цьому ви лежите та відпочиваєте. Одразу після процедури можна продовжити займатися своїми справами.
 2. Апаратний лімфодренаж. У процесі використовують спеціальні креми для на стимуляцію ліполізу. Але з цією процедурою потрібно бути обережними, оскільки такий вид корекції фігури може бути протипоказаний, якщо є захворювання малого тазу або є алергічна непереносимість компонентів у кремах.
 3. Вакуумний масаж. Суть процедури полягає в тому, що створити перепад тиску на поверхню м’яких тканин, внаслідок чого більш глибоко проробляються шари та посилюються обмінні процеси. Бувають двох видів один із них статичний, коли банки стоять нерухомо, інший кінетичний, коли банки пересувають проблемною зоною.
 4. Підтяжка EXIMIA – це цілий комплекс процедур, що створюють жіночні, плавні, витончені вигини тіла. Ефективна, якщо потрібно позбутися зайвої ваги по всьому тілу або, наприклад, повністю на руках, животі або ногах, а також целюліту і зробити шкіру тіла більш пружною, гладкою.
 5. Методика ендермології (ЛПГ). Це так званий вакуумний масаж за допомогою спеціальних роликів, які перекочують хвилями по тілу (метод пальпування – накочування). Сама процедура відбувається обробкою тіла через спеціальний індивідуальний костюм із повним комфортом та безпекою. Все спрямоване на стимуляцію природних процесів розщеплення.
 6. Кріоліполіз – це безпечний, надійний спосіб усунення локальних жирових відкладень за допомогою холоду, який не вимагає ні операції, ні уколів, ні анестезії. Ефективність та безпека цього неінвазивного методу зменшення жирового шару була продемонстрована дослідженнями.

3. Апарати для корекції фігури

Існує різне обладнання для апаратної корекції фігури, це може бути: Starvac; “Liposonix”; “Stratosphere”.

Апарат «EMSculpt» – це неінвазивний апарат для проведення естетичних процедур з метою зміцнення м’язів та зменшення жирових відкладень. Дана методика опрацювати контури тіла, а також зменшити локальні жирові відкладення та одночасно прокачати м’язову масу до 16%. Максимально захоплює дві зони за одне тренування. Принцип роботи – впливає однією великою насадкою одну зону на тілі (через розсіювання йде втрата впливу).
У нас в клініці ANACOSMA, ми використовуємо найкращі апарати, це:

 1.  «EXIMIA» — найінноваційніший та найрезультативніший апарат бодіконтурингу та боділіфтингу для моментальної підтяжки шкіри, позбавлення від целюліту та схуднення. За допомогою апарату EXIMIA доктор-естетист, фахівець із корекції фігури клініки ANACOSMA проводить масаж чотирма спеціальними насадками. Цей апарат виробництва Італії оснащений запатентованою технологією роботи вакууму, завдяки чому він ніжно впливає на шкіру, не пошкоджуючи судини та «пробуджує» клітини, стимулюючи їх виробляти колаген, за рахунок чого відбувається ліфтинг шкіри.
 2. “Cristal” – це найкраще рішення від жирових пасток, які виникають через генетичні особливості.
  Під час процедури підшкірний жир впливає холод від мінус 5 до мінус 9 градусів. Вплив холодом апарату медичного кріоліполізу Cristal відбувається на поверхні жирової тканини, не торкається область глибокого шару підшкірно-сполучної тканини, де розташовуються нервові закінчення, що живлять шкіру кровоносні судини. Це дозволяє уникнути ускладнень як порушення чутливості шкіри, обмороження, некрозу, інших негативних явищ.
 3. «TruSculpt® flex» – це пристрій для накачування м’язів, моделювання тіла та схуднення – ідеальне рішення для прокачування черевного преса, стегон та сідниць
  Скульптурування м’язів без спорту за 3 тижні це можливо. Під час процедури відбувається зміцнення м’язів, підвищення їх тонусу, підтяжка шкіри та підвищення її пружності, створення контуру тіла. Міостимуляція даним апаратом відбувається без болю та реабілітації. Процедура дуже комфортна, 4 процедури дорівнюють 6 місяцям у спортзалі.
  На даному апараті йде збільшення м’язової маси до 30% та схуднення в зоні впливу до 24%. Максимально захоплює 8 зон за одне тренування. TruSculpt ® flex – найсучасніший та найдорожчий апарат для прокачування м’язів у світі, схвалений FDA. До цієї групи апаратів належить EMSculpt. Група та ж, а ось результат зовсім інший.

Кому підходить апаратна корекція фігури

Проблеми, що вирішують апаратні методики корекції фігури:

 • покращити контури тіла;
 • поліпшення тонусу та зміцнення м’язів живота, пружність сідниць та стегон;
 • усунути целюліт;
 • прибрати локальні жирові надлишки;
 • скоротити видимість розтяжок;
 • прибрати зайві сантиметри на талії

Протипоказання до апаратної корекції фігури.

 • онкологічне захворювання;
 • синдром Рейно;
 • рубці у зоні установки насадки апарата;
 • запальні процеси у зоні корекції;
 • вагітність та лактація;
 • підвищена чутливість до дії електроструму;
 • підвищена чутливість до холоду;
 • серцева недостатність;
 • порушення функції ендокринної системи; цукровий діабет;
 • ожиріння І та ІІ ступеня;
 • наявність грижі у зоні корекції;
 • наявність кардіостимуляторів;
 • електронні, металеві імпланти;
 • легенева недостатність;
 • нещодавно проведені хірургічні операції;
 • епілепсія.

Підготовка до апаратної корекції тіла

До початку процедур потрібно відвідати лікаря. Лікар визначить наявність протипоказань, вислухає побажання та становитиме програму для корекції фігури. Необхідності у додаткових обстеженнях немає. Перед процедурою необхідно вживати багато води. За 12 годин на початок лікування не рекомендується виконувати фізичні вправи.

Скільки необхідно сеансів і коли видно результат апаратної методики корекції фігури

При підтяжці «Екзимія», все залежить від вихідних даних, точну тривалість курсу призначає лікар-естетист після огляду та діагностики складу тіла InBody. У середньому – це 6-10 процедур з періодичністю 2-3 процедури на тиждень. Первинний результат помітний вже після першої процедури, обсяги зменшується на 2-3 сантиметри, остаточний – через 4-8 тижнів після закінчення курсу процедур.

Для кріоліполізу необхідно від 1-2 до 4 сеансів залежно від обсягів пацієнта. Перші результати від кріоліполізу з’являються через 2-4 тижні після маніпуляції (об’єм зменшується на кілька сантиметрів), вони мають накопичувальний ефект. Організм продовжуватиме виводити кристалізований підшкірний жир до 3 місяців, ефект зберігається назавжди. У пацієнтів клініки Anacosma спостерігався результат схуднення навіть до 8 см у зоні обробки.

Міостимуляція TruSculpt® flex – мінімально необхідна кількість сеансів для видимого результату – становить 4-6 процедур. Сеанси слід проводити з інтервалом від 2 до 5 днів, але не більше ніж 7 днів. Ефект від тренування truSculpt flex видно вже після першої процедури. Тому перші позитивні відгуки зможете залишити одразу ж, оцінивши фото до та після процедури.

Оптимальним є проведення 2 процедур на тиждень. Від 4 до 6 процедур замінюють 6 місяців регулярних виснажливих занять спортом.

Таким чином, лише за 2-3 тижні ви проведете повне моделювання та скульптурування свого тіла.

Як довго тримається результат і що потрібно робити підтримки результату.

Для підтримки результату після підтяжки «Екзимія» та кріоліполізу потрібен комплексний підхід до піклування про своє тіло: важливо стежити за харчуванням, пити близько 2 л негазованої води на добу, вести активний спосіб життя.
Після міостимуляції TruSculpt ® flex, тонус і контур м’язів продовжують покращуватися протягом декількох тижнів, і багато клієнтів спостерігають постійне поліпшення протягом декількох місяців.
Підтримуючі процедури можна проводити кожні 1-3 місяці або за необхідності.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339