icon

БОЛЯЧЕ – НЕ БОЛЯЧЕ!

05.09.2013

Інтенсивність болю залежить від величини больового порогу, що індивідуальний для кожного пацієнта і залежить від кількості больових рецепторів та від ступеня збудливості нервових закінчень. Зниження больового порогу, і, отже, збільшення інтенсивності больових відчуттів також відзначається під час місячних, при нестачі в раціоні вітамінів групи В, при стресі та перевтомі.

В умовах клініки лікар застосовує поверхневу (аплікаційну) анестезію – анестетик, наприклад, крем «ЕМЛА», наносимо безпосередньо на шкіру, а також інфільтраційна, або провідникова анестезія – больовий імпульс блокуємо на рівні больових рецепторів і дрібних нервових гілок за допомогою ін’єкцій (лідокаїну, ультракаїну та ін.).

З анестезією проводимо такі естетичні процедури, як термоліфтинг, біоревіталізація, контурна пластика, лазерна та електроепіляція, лазерний пілінг, плазмоліфтинг, введення мезониток. А ось при проведенні лазерного видалення судин, хімічного пілінгу, ультразвукової кавітації, ін’єкціях ботулотоксину – знеболювання може призвести не тільки до зниження ефективності процедури, але і до серйозних ускладнень, наприклад, алергічних реакцій або глибшого і неконтрольованого проникнення в тканини, наприклад хімічний пілінг. Тоді завданням лікаря є правильно налаштувати пацієнта на можливі болючі відчуття та попередити його про можливі ризики та мінімізувати дискомфорт.

Приємних та комфортних усім процедур!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339