icon

Фулфейс: омолодження всього обличчя за 1 сеанс

22.12.2022
фулфейс

У сучасному світі питання часу набуло настільки важливого значення, що ми хапаємося за будь-яку можливість його заощадити. Це не дивно, що одним із найчастіших питань, які лікар-косметолог чує на консультації: «А чи можна зробити все це за 1 раз?».

Тому в цій статті ми поговоримо, що таке процедура фулфейс , які методики можна поєднувати разом, кому яка комбінація методик підійде.

Що таке процедура full face у косметології?

Фулфейс у косметології – це поєднання кількох косметологічних методик для омолодження шкіри обличчя за 1 прихід пацієнта до клініки, іншими словами, це комплексне омолодження обличчя за 1 похід до косметолога. Вони дозволяють вирішити кілька проблем одночасно, наприклад:

 • Підняти опущення скронь та брів
 • Підтягнути овал обличчя, позбутися брилів
 • Відновити втрачені об’єми в області вилиць, губ.
 • Прибрати подвійне підборіддя.
 • Прибрати мімічні зморшки, борозни та заломи.
 • Зволожити шкіру, зробити її свіжою, підтягнутою.
 • Забрати пігментацію, купероз.

А результати фулфейс до і після говорять самі за себе.

Які процедури входять до full face?

У фулфейс входять або моно-процедури, які спрямовані на омолодження всього обличчя в цілому, або ряд методик, які ідеально працюють в комбінації з іншими процедурами.

Отже, які процедури спрямовані на омолодження всього обличчя за 1 сеанс?

1. Це насамперед апаратна процедура ультразвукового ліфтингу Альтера

Суть процедури полягає у впливі сфокусованих ультразвукових імпульсів на глибокі тканини обличчя – смас-шар. Вони проникають на задану глибину трьома видами датчиків апарату, які посилають імпульси на глибину 4,5, 3 та 1,5 міліметра з різною інтенсивністю. Інтенсивність впливу (тобто кількість ультразвукових імпульсів) вибирається виходячи з рівня опущення тканин, товщини шкіри та підшкірно-жирового прошарку пацієнта. Однак у будь-якому випадку інтенсивність впливу підбирається в рамках існуючих безпечних протоколів лікування, безпека та результативність яких доведена як клінічними дослідженнями, і застосовуються у всьому світі.

Вплив ультразвуком на смас-шар скорочує тканини обличчя, що забезпечує глибоку підтяжку обличчя, зменшує прояв птозу. У більш віддаленому періоді – протягом 3-х місяців після процедури – апарат також стимулює вироблення колагену в шкірі, що, у свою чергу, призводить до підвищення пружності шкіри та усунення або зменшення виразності зморшок.

Усього за 1 сеанс за допомогою апарата Альтера (важливо, щоб це був оригінальний апарат американського виробництва) можна:

 • Підняти брови та верхні повіки
 • Розгладити зморшки під очима, ущільнити шкіру в цій зоні, якщо є синці під очима.
 • Зменшити прояв носогубної-складки, малярів.
 • Підтягнути зону підборіддя, овал.
 • Розгладити горизонтальні зморшки шиї, дрібні зморшки у зоні декольте.

Альтера фулфейс підійде пацієнтам, шкіра яких втратила тонус і обличчя яких має невелику кількість підшкірно-жирової тканини – у таких пацієнтів ультразвуковий імпульс зможе досягти необхідного масажу. Якщо ж є надлишок жирової тканини, наприклад, у зоні підборіддя, у такому разі необхідно попередньо провести процедуру ін’єкцій ліполітиків, ферментів або безпечнішу процедуру — моделювання обличчя з апаратом RF-ліфтингу на апараті AGNES. Ці процедури зменшать цей прошарок. Агнес, до речі, добре впорається з брилями і мішками під очима [1]. Результат від процедури Агнеса зберігається на все життя, за умови стабільної ваги. А результат Альтери – до 1-2 років.

2. Процедура ін’єкції Radiesse на все обличчя.

Радіес фулфейс рекомендована, коли необхідно відновити об’єми, які втрачені з віком за рахунок зменшення підшкірно-жирової тканини та руйнування колагену у шкірі. Тобто Альтера ефективна для тих пацієнтів, у яких збереглася підшкірно-жирова клітковина, але виникло опущення тканин. А Радіесс – у кого власна підшкірно-жирова тканина зменшалась з віком або відсутня від природи, і необхідно відновити об’єми за рахунок чого також здійснюється ліфтинг тканин.

До складу Радіес входить гідроксіапатит кальцію. Його унікальність у тому, що він не тільки підьягує тканини, що почали провисати, але також запускає неоколагенез – стимулює клітини шкіри до вироблення власного колагену. Протягом 3-х місяців на обробленій ділянці утворюється каркас, що підтягує шкіру зсередини. Таким чином, з часом результат процедури посилюється.

Радіесс відмінно справляється з відновленням об’ємів у зоні вилиць та корекцією області щік, прибирає носогубки, а також здійснює ліфтинг овалу обличчя та зони підборіддя.

3. Ботокс fullface

Говорячи ботокс, маються на увазі всі препарати ботулотоксинів, це і Ксеомін, і Діспорт, і Ботокс.

Основне завдання ботулолінотерапії – зменшити тонус м’язів-депресорів за допомогою введення препарату на основі ботулотоксину, який тимчасово блокує рухливість м’язів. Внаслідок цього шкіра над ними розгладжується, усуваються зморшки. Крім того, м’язова блокада призводить до посилення тонусу м’яза (леватора), що забезпечує ефект підтяжки обличчя.

Фулфейс ботоксом підійде пацієнтам з:

 • Мімічними зморшками на лобі
 • Гусячими лапками навколо очей
 • Зі зморшками в зоні міжбров’я
 • У кутах рота
 • Над верхньою губою
 • У зоні підборіддя та шиї (це так звані тяжі)

Усі зони можна обробляти за 1 сеанс, це безпечно, що підтверджено клінічним дослідженням [2].

Ботулінотерапія фулфейс дає ефект до півроку.

 

4. Нитки фулфейс

Ниткова підтяжка – це введення в глибокі шари шкіри косметичних ниток, що підтягують обвислі ділянки або для зміцнення шкіри. Таким чином, ми створюємо підшкірний каркас, який зміцнює тканини обличчя. Перевага методики для всього обличчя в тому, що для вирішення різних завдань лікар може підібрати не один вид, а цілий комплекс ниток, наприклад, мезонитки – для усунення в’ялості шкіри, Аптос – для ліфтингу овалу, зони підборіддя, повік, брів, нитки Mint Lift – для ущільнення шкіри.

Тим не менш, ліфтинг тканин за допомогою ниток для всього обличчя показаний вкрай рідко. По-перше, це досить травматично, через що реабілітація буде тривалою та болючою. По-друге, якщо потрібен глибокий нитковий ліфтинг усього обличчя, то найчастіше опущення тканин у таких пацієнтів досить інтенсивне, тому в таких випадках найчастіше краще звертатися до пластичного хірурга.

5. Лазерне шліфування фулфейс – це відмінний спосіб одночасно прибрати: ᅠ

 • мертві клітини епідермісу, що стає причиною старіння шкіри, появи зморшок, в’ялості;
 • дрібні зморшки;
 • пігментацію;
 • запустити процес вироблення колагену, який робить шкіру пружною і звужує пори.

Процедура підходить для пацієнтів з в’ялою шкірою, тьмяним тоном, розширеними порами. Вона зробить шкіру пружною, молодою, сяючою та з рівним тоном.

Період відновлення до 4-7 днів за умови використання лазера Cutera Pearl (США) [3].

Як виконується процедура фулфейс?

Незважаючи на те, що є монопроцедури, які дозволяють омолодити все обличчя за 1 сеанс. Найчастіше потрібно комбінувати апаратні методики з ін’єкційними.

Перед проведенням процедури лікар-косметолог обов’язково проводить діагностику шкіри пацієнта, визначає зони корекції для філерів, ботулотоксину чи апаратних процедур, підбирає методики з урахуванням стану шкіри та побажань пацієнта.

Які ж процедури можна поєднувати між собою в 1 прихід до косметолога? Відповідь проста: всі методики, якщо працювати в різних зонах, або всі процедури, які працюють у різних шарах.

Комбінацій може бути десятки. Наприклад, в ході одного сеансу пацієнту з деформаційним типом старіння (найпоширеніший тип старіння у слов’ян: контури обличчя помітно деформуються за рахунок надмірного підшкірно-жирового шару. З’являються брилі, складки на шиї і в районі декольте, мішки під очима, повіки починають нависати) можуть бути виконані:

 1. Векторний ліфтинг препаратом Radiesse для того, щоб створити реферні або ліфтинові точки, для того, щоб підтягнути зв’язковий апарат і створити необхідний ліфтинг у цій зоні.
 2. Розгладжування мімічних зморшок із застосуванням ботулотоксину Xeomin, наприклад на лобі, навколо очей, міжбрівки, а також платизму.
 3. І для того, щоб здійснити ліфтинг підборіддя зони необхідно застосувати ультразвуковий ліфтинг на апараті Альтера.

Єдиним винятком є ​​моделювання (схуднення) обличчя за допомогою ліфтингу РФ АГНЕС. Після його проведення важливо зробити перерву мінімум на місяць для подальшого проведення процедури Альтера.

Скільки тримається ефект від процедури фулфейсу?

Якщо проводити комбінований метод омолодження фулфейс, одна процедура посилює іншу і ми отримуємо ефект тотального омолодження та ліфтингу, який наростатиме 2-3 місяці та збережеться до 2 років.

Отже, ми з вами розібрали значення фулфейс, що це за процедура і як вона проводиться. Fullface ідеально підійде, якщо ви обмежені у часі, наприклад, приїхали до Києва на кілька днів. Завдяки комбінації методик, великій кількості преміум-апаратів та професіоналізму лікарів клініки ANACOSMA, всього за 1 сеанс ви отримаєте омолодження всього обличчя!

 

Список використаної літератури:

 1. Shin JW, Park JT, Chae JB, Choi JY, Na JI, Park KC, Huh CH. The efficacy of micro-insulated needle radiofrequency system for the treatment of lower eyelid fat bulging. J Dtsch Dermatol Ges. 2019 Feb;17(2):149-156. 
 2. D’Emilio R, Rosati G. Full-face treatment with onabotulinumtoxinA: Results from a single-center study. J Cosmet Dermatol. 2020 Apr;19(4):809-816.
 3. Walgrave SE, Kist DA, Noyaner-Turley A, Zelickson BD. Minimally ablative resurfacing with the confluent 2,790 nm erbium:YSGG laser: a pilot study on safety and efficacy. Lasers Surg Med. 2012 Feb;44(2):103-11.

Хусід Ольга Володимирівна
лікар-дерматолог, anti-age терапевт клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339