icon

Гормональний баланс та Ваша шкіра

20.06.2013

При дефіциті естрогенів – жіночих статевих гормонів – прискорюється старіння шкіри, що стає особливо помітним у період менопаузи, посилюється ріст волосся на обличчі та тілі. При надлишку естрогенів спостерігається посилення пігментації шкіри, поява пігментних плям.

При підвищеному вмісті андрогенів – чоловічих статевих гормонів, які також виробляються в жіночому організмі; може виникнути атрофія гормонозалежних волосяних фолікулів на голові, що веде до облисіння; також вони стимулюють секрецію шкірного сала.

Препарати, що заповнюють дефіцит естрогенів в організмі, усувають сухість і в’ялість шкіри, підвищують пружність, уповільнюють старіння. Також вони допомагають знизити шкідливий вплив андрогенів на шкіру і можуть використовуватися в комплексній терапії жирної себореї, акне, гірсутизму, андрогенної алопеції. Крім того, естрогени запобігають розвитку серцево-судинних захворювань, остеопорозу та хвороби Альцeгеймера.

Тому сьогодні гормонозамісна терапія набирає все більше прихильників серед лікарів і призначається як з лікувальною, так і з профілактичною метою для вирішення широкого кола проблем, у тому числі і в естетичній медицині та косметології.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339