icon

Груди вперед! Збільшення грудей

13.07.2012
7630

Мова тіла

Для чоловіків жіночі груди – це далеко не просто спокусливі округлості! Все набагато глибше та серйозніше. У дитинстві груди означає для дитини буквально Життя : вона годується через груди, відчуває біля неї абсолютну умиротворення, заспокоюється після того, як осягає цікавий, але чужий йому зовнішній світ … Коли хлопчик виростає і перетворюється на чоловіка, він підсвідомо пам’ятає, що біля жіночих грудей йому було так добре!.. Саме вона символізує для нього абсолютне кохання, здатне захистити його від складнощів життя, в якому він повинен бути лідером, бійцем. Звичайно, це його роль. І він почувається у ній реалізовано. Але до джерела спокою та сили – повних жіночих грудей, чоловік, підсвідомо, прагне все життя! І шукає це джерело у тій, з якою хоче завести сім’ю.

Німецькі психологи стверджують, що груди коханої підтримують у чоловікові життєві сили. Навіть просте споглядання пружного жіночого бюста стимулює роботу всіх клітин тіла, покращує кровообіг та загальний життєвий тонус. Це пояснюється тим, що легке збудження, яке проявляється в чоловікові під час розгляду жіночого бюста, активізує роботу серцево-судинної системи, збільшує приплив крові та кисню до всіх тканин організму. Загальний ефект оздоровлення: зниження ризику інфаркту або інсульту на 50 %. І, звичайно ж, маючи таку пристань спокою та кохання поряд, чоловік стає більш впевненим у собі, у своїх перемогах – адже він повноцінно відпочиває та розслаблюється поряд зі своєю другою половинкою!

Сексуальне життя

Жінка з гарними грудьми і сама почувається досконалою. У сексуальному житті вона розкута. Вона впевнена: її тіло чудове. І це так! Складно передати словами те почуття гідності та жіночого задоволення, яке вона відчуває у сексі та любові, усвідомлюючи – її партнер бачить у ній джерело всіх своїх мрій.

Впевненість

Жінки з красивими грудьми ходять прямо. Їхня постава прекрасна, тому що вони впевнені в собі. Вони легко знаходять спільну мову з усіма: і в діловій, і в особистій сферах. У них немає жодних комплексів, пов’язаних із найпотаємнішим — усвідомленням себе жінкою. Вони менш схильні до сумнівів, тривог, сильних переживань, які чоловіки відчувають на підсвідомому рівні і намагаються уникнути спілкування з леді. Адже як він може знайти джерело любові та безпеки в тій, кого несуть неспокійні думки з приводу свого тіла та своєї привабливості?

Якими повинні бути ідеальні груди?

Ідеальними вважаються груди, які зберігають свою форму при прийнятті будь-якої пози. Це і з фізичного і психологічного погляду підтверджує: у володарці бюста багато життєвої енергії, вона молода і вільна бути собою. Це чудово і цей справжній дар природи, коли жінка народилася з такими задатками!

ідеальні розміри грудей

Але часто зустрічається, що, як би вона не доглядала бюст, генна історія не подарувала їй видатних форм… Крім того, цей подарунок долі, не так просто зберегти в його первозданному вигляді… Жіночий організм дуже чутливий. Режим харчування, брак сну, високі та низькі температури, годування груддю, порушення постави, вік, носіння бюстгальтера, прийом контрацептивів, малорухливий спосіб життя та зайві кілограми – все це змінює груди не на краще. У цьому випадку допоможуть процедури підняття пружності грудей або ті ж імпланти, які зберігають їх форму все життя! Також імплантати із сучасним наповнювачем, які використовує у процедурах маммопластики клініка пластичної хірургії «АНА-КОСМО» допомагають набути повних форм тим жінкам, які за сімейною лінією не були нагороджені ними. Сьогодні операція зі збільшення або відновлення форми грудей є досить комфортною для жіночого тіла. Головне – вибрати хорошу клініку з бездоганною репутацією та дотримуватися всіх вказівок пластичного хірурга в реабілітаційний період. Клініка ANACOSMA — це відкрита родина, яка уважно вислухає та допоможе. Ми підтримуємо відносини з усіма нашими клієнтами, пропонуючи їм спосіб життя вічно молодих, сповнених енергії та красивих людей! Багато разів ми бачили, як налагоджуються всі сфери життя жінок, які скористалися послугою збільшення грудей . Груди – це не просто чудово. Це психологічно та життєво важливо для розвитку відносин та створення міцної родини.

Трохи про характери жіночих грудей.

Напевно, Вам будуть цікаві деякі психотипи жінок, згідно з формою їхніх грудей. Її пропонує італійський сексолог П’єро Лоренцоні.

  • «Груди-диня» . «Такі жінки люблять, щоб їх балували. Їм важливо відчувати, що їх люблять. Відносини для них важливіші за секс».
  • “Лимони”. Ці жінки сповнені життя і вміють посміятися над собою. Вони воліють збалансоване життя, яке не передбачає жодних сюрпризів».
  • “Мініатюрні виноградини” – видатні вперед і тверді. «Такі жінки можуть виглядати еротичними, але насправді вони – сором’язливі та дуже домашні. Така леді може потурати бажанням партнера, але надає перевагу сексу романтиці».
  • Овальні груди – «Ананас». «Такі жінки, як правило, найвірніші. Але завоювати їхнє серце не так просто».
  • Жінки з невеликими грудьми «вишенька» – «кумедні та досить збуджувані. У ліжку вони винахідливі. Також вони є чудовими партнерками для життя.
  • Жінки з грудьми – «апельсином». «Дуже впевнені у собі та точно знають, чого хочуть. Вони кар’єристки. Тому їм важливо, щоб вони могли душевно, відверто поговорити з партнером».
  • Жінки з грудьми у формі “груші”. «Люблять любов у всіх її проявах. Вони можуть бути досить побожні та тихі, але знають, як слід займатися сексом».

Хочемо також відзначити

ще один психологічний момент: чим менше у жінки груди, тим ближче до серця вона сприймає те, що відбувається.

Тому, дорогі жінки, відпустіть сумніви і доглядайте свої груди так само старанно, як і обличчя! Адже Ваш бюст – це Ваша жіночність! 

Краса Успіх Статус!

Баранов Тарас Юрійович
пластичний хірург вищої категорії, послідовник Школи пластичної хірургії П. Денищука.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339