icon

Із літа в осінь. Як відновити та покращити блиск і силу волосся.

21.09.2012
5041

Основні правила

Як тільки Ви повернулися з відпустки та почалася природна зміна погоди, змініть шампунь! У цей період Вам необхідно щадний засіб, який добре очищає, але при цьому не висушує. Вибирайте засоби для миття голови, до яких входять: пантенол, рослинні екстракти (розмарин, ромашка, хна та ін), натуральні олії. Навіть якщо препарат призначений для щоденного використання, поки постарайтеся мити голову не частіше ніж раз на 2-3 дні. І мийте волосся дбайливо і правильно, ніжно! Невелику кількість шампуню наносите на коріння, роблячи легкий масаж голови і розподіляючи піну по всій довжині волосся. Змивайте теплою або навіть прохолодною водою (гаряча травмує волосся).

Наступний обов’язковий пункт програми догляду –  КОНДИЦІОНЕР або МАСКА . Бажано використовувати і те, й інше – один раз помити голову з кондиціонером, а наступного – з бальзамом тощо. Кондиціонер допоможе зволожити волосся, зробить його м’яким, слухняним і полегшить розчісування. А маска, яка зазвичай містить більш високу концентрацію активних речовин, забезпечить інтенсивне відновлення зсередини, утримає вологу всередині волосся, надасть йому сили та сяйва. Актуальна для всіх порада: кондиціонер потрібно наносити на 3-4 хвилини, а маску варто потримати довше – 15-20.

Використовуйте спеціальні сироватки. У їх складі повинен бути вітамін Е, який знімає сухість і робить волосся еластичним. Також важливий вітамін А, завдяки якому волосся насичується і демонструє це здоровим блиском. Використовувати сироватку правильно так: її наносять по довжині волосся після використання шампуню і бальзаму. Також сироватки корисні тим, що містять високу концентрацію колагену та кератину, які заповнюють порожнечі у структурі волосся. Корисні молочко та олія кокосу. Вони сприяє активному зволоженню. І знову не забудьте про такий елемент як пантенол! – Він стабілізує живлення волосся.

Догляд за корінням волосся забезпечать спеціальні спреї на основі екстрактів лікарських трав та фітоплаценти. Ці засоби і речовини, що входять до них, зміцнюють фолікули волосся і запобігають їх випаданню. Якщо ж Ви помітили, що Ваше волосся сиплеться сезонно, варто записатися на процедуру мезотерапевтичного лікування волосся. Це найпотужніша панацея, суть якої полягає у внутрішньошкірному введенні лікарських препаратів. Еліксири, що складаються з вітамінів, мінералів та амінокислот, врятують Ваше волосся і простимулюють зростання нових.

Нотатки від рапунцель

Волосся любить :

«Рапунцель, Рапунцель, спусти мені свої коси!» — кричав принц під вікном чарівної вежі.
Напевно казкова красуня знала, як доглядати волосся, якщо змогла на їх кінчиках утримати своє щастя. Ділимося корисними порадами для здоров’я та росту волосся:

  • Потрібно постійно використовувати бальзами, маски та сироватки, збагачені поживними речовинами
  • Важливим є збалансований раціон. До нього повинні входити білкові продукти, овочі та фрукти, а також горіхи, оливкова олія та червона риба, приготовлена ​​на пару.
  • Регулярно оновлюйте стрижку (1 раз на 6-7 тижнів)
  • Вибирайте фарбування, що щадить, не змінюйте різко колір волосся.
  • Волосся важливо захищати від ультрафіолетових променів за допомогою спеціальних спреїв або засобів для укладки з УФ-фільтрами.
  • Бережіть волосся від холодного повітря. Носіть восени вільний головний убір.

Волоссю протипоказано:

  • Дієти. Через обмеження в харчуванні волосяні фолікули не отримують необхідні речовини, через що якість шевелюри погіршується, а в інших випадках зачіска може і помітно порідшати.
  • Засоби по догляду та для укладки сумнівних марок. Якщо волосся і так пошкоджено, не варто економити! Скупий платить двічі… Барвники з аміаком та піроксидом водню не шкодують нашої голови!
  • Прямі ультрафіолетові промені
  • Холодний і сильний вітер.
Сопель
трихолог, дерматолог-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339