icon

Як прибрати темні кола під очима?

05.06.2011

Причин виникнення темних кіл під очима може бути кілька: спадкова схильність, недосипання, деякі захворювання… Але в основі всього цього – недостатність кровообігу, що призводить до венозного застою, прояви якого, у свою чергу, особливо помітні під очима, де шкіра дуже тонка.

Для покращення мікроциркуляції крові в цій зоні я рекомендую прикладати компреси на область повік, чергуючи гарячі з холодними (приблизно хвилини по три кожний), і закінчувати необхідно обов’язково холодним компресом!

Дуже корисний самомасаж нижніх повік: для цього беремо трохи крему для шкіри навколо очей на кінчик пальця і ​​потім легенько і безперервно натискаємо на повіку, рухаючись від зовнішнього кута ока до внутрішнього. При цьому в жодному разі не розтягувати або не терти шкіру!

А професійніше підійти до цього питання завжди зможуть лікарі — дерматокосметологи, призначивши індивідуальний курс процедур (як правило, це мезотерапевтичне введення судинозміцнюючих препаратів в область навколо очей, а також курс детоксикації у вигляді внутрішньовенних крапельниць).

Будьте здорові та молоді!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339