icon

Як зупинити біологічне старіння?

14.03.2014

На сьогоднішній день досить швидкими темпами розвивається новий напрямок – Anti-age медицина (анти-вікова медицина) , заснована на застосуванні біорегуляторних пептидів, які суттєво підвищують та розширюють адаптаційні можливості організму.

Дані пептиди одержують переважно з органів молодих тварин та використовують для профілактики, лікування вікових змін, а також стимуляції репаративних процесів, процесів відновлення.

Для підвищення неспецифічного опору організму до різних факторів зовнішнього середовища біологічного, хімічного та фізичного характеру, у комплексі з пептидними регуляторами застосовують адаптогени , які можуть бути як рослинного походження (наприклад, женьшень, елеутерококи, золототисячники, обліпиха, імбир, тощо). Та тваринного (панти північного оленя, продукти життєдіяльності бджіл…). Їх спільне застосування підвищує якість життя людей, не викликаючи виснаження серцевої чи нервової системи, що нерідко спостерігається під час використання класичних стимуляторів.

Ще однією групою препаратів, здатних гальмувати процеси старіння, є бігуаніди , які раніше застосовувалися лише на лікування цукрового діабету. Однак при докладному вивченні цієї групи було виявлено їх здатність уповільнювати процеси старіння певних систем організму. Досвідченим шляхом було доведено збільшення тривалості життя онкологічних хворих і зниження ракових пухлин, що спонтанно виникають.

захист серцево-судинної системиВажливим напрямом у геропротекції є захист серцево-судинної системи. Бурштинова кислота – важливий учасник процесу дихання клітин, є потужним антиоксидантом, імуномодулятором, гальмує процеси запалення.

Профілактика розвитку атеросклерозу, зниження цукру в крові, збереження «молодості» судин, кардіопротекція та нейропротекція – основні завдання для продовження якісного життя людини.

У боротьбі з біологічним старінням важливим є комплексний підхід! Anti-age терапевти клініки АНА-КОСМО неодноразово довели своїм клієнтам, що продовжити молодість реально! Не вірите – перевірте!

Будьте здорові, молоді, сповнені життя та енергії!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339