icon

Як схуднути в ногах?

16.10.2020

При надмірній вазі надлишкові жирові відкладення присутні на всіх зонах тіла. Однак розподіл часто буває нерівномірним. Скупчення жирової тканини може відбуватися у певних зонах. Однією з таких проблемних зон можуть бути ноги. У деяких випадках маса тіла навіть може перебувати в межах норми або трохи її перевищувати, але стегна і ноги при цьому можуть виглядати повними, роблячи фігуру важкою.

Чому повніють ноги?

Жир у ногах може відкладатися абсолютно у всіх людей, незалежно від статі та типу фігури. Причин цього може бути кілька:

  1. Відсутність контролю над харчуванням. Надлишок вживання випічки і солодкого проявляється у такій проблемі, як целюліт.
  2. Відсутність фізичної активності. Сидячий спосіб життя незмінно сприяє відкладенню жиру, причому не лише в ногах.
  3. Захворювання ендокринної системи, коли порушено обмін речовин.
  4. Варикоз та серцево-судинні захворювання, які можуть спричинити сильні набряки ніг.
  5. Вік та відсутність догляду за собою. З віком обмін речовин помітно уповільнюється, а відсутність догляду за шкірою призводить до її обвисання. Як наслідок, ноги виглядають повними та в’ялими. Після 40 років багато жінок страждають від вікових набряків, які зумовлені змінами в гормональному фоні (підготовкою організму до клімакса), уповільненою роботою нирок, зловживанням алкоголем чи іншими напоями перед сном.
    Ознаки набряклості: увечері на кісточках залишається слід від гумки шкарпеток, взуття в кінці дня здається маленьким, тісним і важко знімається, при натисканні пальцем на шкіру залишається ямка, яка повільно повертається у вихідну форму.

Процедури для схуднення ніг

Головне правило схуднення: виявити причину зайвої ваги, збільшити рухову активність, нормалізувати харчування, скористатися правильно підібраними методиками зниження ваги у лікаря-естетиста. Чим грамотніше буде складено програму схуднення, чим точніше виконано, тим ефектнішим буде результат.

1. Крапельниці

Для підготовки організму до схуднення я віддаю перевагу призначати індивідуально підібрані крапельниці , які розроблені терапевтами клініки ANACOSMA. Для очищення організму та підшкірно-жирової клітковини від шлаків я призначаю крапельниці «Детокс», до складу яких входять гепатопротектори, адже саме в жирі міститься найбільша кількість токсинів та важких металів — усі вони при схудненні виводяться з організму через печінку. Також у крапельниці «Детокс» входить вітамін С, який бере участь у синтезі колагену, що дуже сприятливо впливає на шкіру, робить її пружною та підтягнутою.

Далі важливо заповнити мікроелементи і вітаміни, яких бракує в організмі, тому що їх недолік перешкоджає нормальному обміну речовин і, відповідно, швидкому схуднення. Для цього підходять крапельниці «Схуднення». У комплексі з апаратними процедурами вони стимулюють виведення зайвої рідини з організму, прискорюють обмін речовин і, відповідно, швидше втрачається вага. Застосування крапельниць схуднення на третину підвищують результат схуднення і в 2 рази прискорюють процес схуднення. Далі, залежно від показань, підбирається апаратна чи ін’єкційна методика схуднення.

2. Кріоліполіз

Якщо є так звані «жирові пастки» (наприклад, скупчення жиру на внутрішній частині стегон, галіфе або колін), то тут підійде процедура локального схуднення. Як зрозуміти, що є жирові пастки? Якщо якась частина тіла поправляється найшвидше, а при цьому худне в останню чергу, а то й взагалі не зменшується – це і є «жирова пастка».

У таких випадках ідеальним апаратним рішенням буде процедура кріоліполізу на французькому апараті Cristal. Принцип дії апарату наступний – локально, на необхідну нам зону, за допомогою спеціальної насадки апарат впливає холодом до -9 градусів. При цьому нічого не відчувається. Процедура є абсолютно комфортною. Під впливом холоду жирові клітини руйнуються, а потім організм протягом 3-6 тижнів виводить їх за допомогою лімфатичної системи. Процес виведення померлих жирових клітин є абсолютно природним – такі процеси відбуваються в нашому організмі кожну секунду. Максимум результату досягається через 2 місяці. Найчастіше достатньо однієї процедури. В індивідуальних випадках за наявності більше 2-3 сантиметрів жирової тканини в зоні схуднення можна провести процедуру повторно, щоб досягти ще кращих результатів.

3. Бодіконтуринг EXIMIA

А ось якщо потрібно позбутися зайвої ваги на ногах повністю, а також целюліту і зробити шкіру тіла більш пружною, гладкою, в такому випадку потрібен курс апаратного схуднення і бодіконтурінгу на апараті EXIMIA . Також, ця процедура ідеально підійде пацієнтам, схильним до набряклості на ногах. Завдяки насадці вакуумно-роликового масажу зайва рідина виводиться з тканин організму, зменшуються в об’ємі жирові клітини та за рахунок цього відбувається схуднення. Апарат буквально пробуджує жирові клітини, покращує в них процеси обміну речовин, що також сприяє схудненню та лікуванню целюліту. Крім того, за рахунок насадки радіохвильового ліфтингу у шкірі виробляється колаген, вона підтягується, стає пружною.

Екзімія – це курсова процедура. Необхідно 6-10 сеансів для досягнення бажаного результату. Більш детально про процедуру можна подивитися тут .

Часто ці процедури рекомендують поєднувати, якщо пацієнту необхідно схуднути швидше. Для цього є дві вагомі причини. По-перше, Екзімія сприяє швидшому виведенню загиблих жирових клітин після процедури на апараті кріоліполізу. По-друге, Екзімія за рахунок виведення зайвої рідини зменшує в об’ємі жирові клітини, що залишилися.

4. Ін’єкції ферментів та ліполітиків

Тепер розглянемо ін’єкційні методи схуднення ніг, які використовуються, як і кріоліполіз, для локального схуднення. Це – зовнішня та внутрішня частина стегна, а також зона колін.

Для локального схуднення використовуються два види ін’єкцій – це ліполітики та ферменти . І якщо завдання перших – це тільки руйнування жирової клітини, то ферменти мають ширший вплив. Ферменти – це білкові сполуки, які у організмі і виступають каталізаторами обмінних процесів. За їх відсутності біохімічні процеси в організмі проходитимуть неповноцінно. Ін’єкції певних ферментів усувають локальні жирові відкладення, целюліт, відновлюють еластичність шкіри.

Існує два покоління ферментних препаратів:

  • перше – це тріада, що складається з ліпази, гіалуронідази та колагенази. Кожен фермент вирішує певне завдання. Ліпаза викликає розпад жирових клітин, зменшує об’єм жирових відкладень. Гіалуронідаза зменшує набряклість у міжклітинному просторі, що важливо при лікуванні набрякового целюліту. Колагеназа стимулює вироблення нового колагену, тим самим робить шкіру пружною.
  • друге — містить ліпазу, ліазу, колагеназу та гіалуронову кислоту, що дає додаткове зволоження шкіри.

Кожен фермент упакований у індивідуальний флакон. Лікар сам підбирає необхідні дози ферментів, створюючи унікальний коктейль для кожного пацієнта залежно від потреб та стану шкіри, віку, особливостей організму. Саме тому часто перевагу надають ферментам, а не ліполітикам. Ферментотерапію використовують для бодіконтурингу, коли необхідно зробити вигини тіла жіночнішими, плавнішими. Мінімально необхідно від 4 до 6 сеансів із інтервалом 7-14 днів.

Головне пам’ятати, правильно скласти ефективну програму схуднення може лише лікар-естетист.

Бережіть себе та свої ніжки!

Гнура Олександра Олександрівна
лікар-естетист, спеціаліст по корекції фігури

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339