icon

Як схуднути в животі та накачати прес без спорту?

30.09.2022
плоский живот

Живіт – це одна із найпоширеніших проблемних зон серед жінок і чоловіків. Багато хто цікавиться як накачати прес за тиждень чи за місяць, але ніякі дієти та скручування не допомагають. Давайте розбиратися чому це трапляється і як швидко схуднути в животі.

Чому не виходить досягти плоского живота: основні причини та помилки.

На організм може впливати один або декілька чинників, що заважають досягти плоского живота:

 • Генетична схильність.

При здоровому способі життя генетична схильність до повноти на талії проявляється не завжди, хоча посилюється з віком та можуте провокуватися іншими чинниками.

 • Алкоголь.

Зловживання алкоголем є причиною порушення обміну речовин, порушенням режиму сну, стресу, що провокує відкладення жиру на животі. Крім того, алкоголь посилює апетит. Саме він причина “пивних” животів у чоловіків.

 • Стрес та недосип.

Організм людини має функцію накопичення запасу жирових клітин під час стресу. Стрес також провокує порушення обміну речовин. Недостатня кількість сну сприймається організмом як стрес і запускає ті ж механізми.

 • Неправильне харчування.

Велика кількість цукру, солі, копченості, випічка, хаотичний режим харчування та недостатня кількість води призводить до росту жирових клітин.

 • Малорухливий спосіб життя.

Навіть невелика прогулянка, прибирання і інші домашні справи спалюють калорії. Відсутність рухів провокують повноту, через профіцит отриманих калорій. Щоб схуднути потрібен дефіцит, тобто витрачати калорій ми маємо більше, ніж з’їли.

 • Неправильна осанка.

При сутулій осанці організм намагається компенсувати неправильну роботу м’язів і перерозподіляє навантаження на хребет – випячує живіт.

 • Шрами і пологи.

Під час вагітності тканини м’язів розтягуються і довго приходять у норму після пологів. Після операцій тканини у місці загоєння рубців навпаки втрачають еластичність.

 • Вік.

З віком м’язові тканини атрофуються і набагато менше працюють. Тому жирові клітини збільшуються в об’ємі.

Як схуднути в животі без дієт і спорту?

1. Правильне харчування.

 • Основою зменшення об’єму талії має стати правильне харчування. Важливими є не тільки раціон, а і режим харчування, водний баланс. При підборі раціону обирають продукти які: не сприяють, або запобігають росту жирових клітин, покращують травлення і ріст м’язів, мають необхідні елементи для їх росту. 
 • Порції їжі необхідно зменшити, а прийоми їжі навпаки збільшити з 3-х до 5-ти. При маленьких порціях організм буде почувати себе ситим, що дозволить зменшити загальну добову кількість калорій. Менша кількість їжі спрощує травлення.
 • Слідкуйте за водним балансом. Достатня кількість води покращує метаболізм, що сприяє засвоєнню корисних речовин. Перед прийомом їжі випивайте склянку води. Це також додасть відчуття ситості і сприятиме роботі шлунку.
 • Збільшіть кількість клітковини у їжі. Клітковина запобігає накопиченню жирових клітин, полегшує травлення та виведення. Багато клітковини міститься у гречці, перловці, квасолі, авокадо, яблуках, куразі і в насінні соняшнику.
 • Слід додати до раціону ферментовані продукти: йогурти, кефір, кисломолочні сири та квашену капусту, які містять багато пробіотиків. Пробіотики – це корисні бактерії, що допомагають у травленні і сприяють у синтезі вітамінів. Альтернативою є харчові добавки, що містять штами бактерій Lactobacillus або Bifidobacterium
 • Необхідні для росту м’язових тканин мікроелементи містяться у білку протеїні. Багато білків є у яйцях, м’ясі та кисломолочному сирі. Ці продукти містять мало вуглеводів додають відчуття ситості. 

Пам’ятайте, правильне харчування відіграє важливу роль не тільки у формуванні вашої фігури, а і у вашому емоційному стані і навіть розумовим здібностям. [1]

2. Апаратні методи для плоского живота.

Як накачати прес дівчині без спортзалу? Для схуднення потрібен комплексний підхід: правильне харчування поєднується з фізичними вправами. Але не всі мають змогу або вільний час на тренування. Є найсучасніші апаратні процедури, які знають як накачати прес за декілька сеансів.

Cкульптурування тіла TRUESCULPT FLEX.

Зробити живіт плоским, а м’язи живота вираженими без виснажливих занять спортом можна за допомогою процедур на апараті TRUESCULPT FLEX. Апарат дозволяє скульптурувати (зробити вираженими) м’язи живота (верхній, нижній та боковий прес), спини, сідниць і стегон без операції. Методом електростимуляції імітує фізичну активність. Точково впливає на групу м’язів, швидко та безпечно зміцнює пружність і тонус. Має три режими для росту м’язів, підтримки отриманих результатів та скульптування м’язів. Підходить для людей, які ніяк не пов’язані з спортом. Перший результат можна отримати за 1 процедуру [2], але лікарі рекомендують мінімум 4 сеанси (кожні 3-5 днів) для закріплення результату.

Бодіконтурінг и боділіфтинг на апараті EXIMIA

Апарат EXIMIA – це не просто вакуумно-роликовий масаж. Він оснащений 4 насадками, однією з яких розбиває жирові клітини та стимулює їх міжклітинне виведення через лімфатичну систему. Насадкою RF-ліфтингу підтягує вялу шкіру завдяки стимуляції фібробластів, що покращує обмін речовин та циркуляцію крові. 

Кріоліполіз Cristal

Живіт, вушка на талії, складки на спині – це жирові пастки, які швидко набирають вагу і практично не худнуть. Апарат Cristal (Франція) локально заморожує жирові клітини у потрібній зоні, після чого вони виводяться з організму природним шляхом.

Чому варто вибрати схуднення із медичним кріоліполізом саме на апараті Cristal (Франція)?

✔️ Доведений результат

✔️ За одну процедуру до -5 см!

✔️ Перші результати видно через 3 тижні, остаточний – через 4-6 тижнів

3. Пластична хірургія і плоский живіт.

Поєднання процедур на апаратах EXIMIA, TRUESCULPT FLEX та правильного харчування в комплексі дають високий шанс для досягнення плоского живота, але у деяких випадках це не вдається. Наприклад, при значних жирових пастках. Вони погано піддаються лікуванню навіть навіть такими апаратам. Як швидко накачати прес в такому випадку? Тут вступає пластична хірургія.

Вібраційно-нутаційна ліпосакція   

Ліпосакція живота – це нескладна операція відкачки жиру з важких зон живота та спини (талія, боки, верхній та нижній частини живота). Проводитись в стерильних умовах операційної і під наркозом. В клініці ANACOSMA для ліпосакції використовують нутаційно-інфразвуковий апарат EUROMI. Спеціальною канюлею, яка вібрує тільки кінчиком, лікар виконує забір жиру в проблемних місцях. Такий спосіб руйнує тільки жирові клітини і не завдає шкоди іншим – саме тому, N.I.L ліпосакція визнана найбезпечнішою в світі. Після спеціальної обробки жир можна використовувати для ліпофілінгу грудей чи сідниць, його приживлюваність буде вищою, ніж при інших методах ліпосакції.

 

Хірургічне формування талії

Хірургічне формування талії – малоінвазивна пластична операція для формування осиної талії методом ремоделювання ребер. 11 та 12 пара ребер згинаються та фіксуються за допомогою корсету. Період відновлення до 3-х місяців. Під час цього потрібно буде носити корсет, щоб ребра плавно і природньо зафіксувалися на новому місці. [3] Об’єм талії скорочується до 10 см.

Як прибрати живіт без спорту дома? 

Існують і інші форми схуднення які можна поєднувати з попередніми: антицелюлітні масажі, масажі з обгортанням та носіння корсетів.

При антицелюлітному ручному масажі руйнуються жирові клітини в підшкірно-жировому шарі. Під час процедури виникають досить болісні відчуття, а іноді навіть синці. Тому лікарі надають перевагу апаратним методикам.

А ось носіння корсетів та компресійної білизни для схуднення малоефективне. Його слід комбінувати з тренуваннями, тоді ефект буде більш виражений. 

Ну і наостанок, розслабтесь! Коли ви виснажені, ваше тіло збільшує вироблення стероїдів і гормонів стресу, які негативно впливають на вашу травну систему, посилюють вироблення кортизолу – “гормону стресу”. Кортизол спрямовує надлишок жиру прямо до вашого живота, намагаючись захистити життєво важливі органи. Щоб мінімізувати стрес, приділіть хоча б 20 хвилин на день, щоб зробити щось, що справді розслабляє.

Список використаних джерел:

  1. Asigbee FM, Whitney SD, Peterson CE. The Link Between Nutrition and Physical Activity in Increasing Academic Achievement. J Sch Health. 2018 Jun;88(6):407-415. 
  2. Somenek MT, Ronan SJ, Pittman TA. A Multi-Site, Single-Blinded, Prospective Pilot Clinical Trial for Non-Invasive Fat Reduction of the Abdomen and Flanks Using a Monopolar 2 MHz Radiofrequency Device. Lasers Surg Med. 2021 Mar;53(3):337-343.
  3. Kudzaev KU, Kraiushkin IA. Waist Narrowing without Removal of Ribs. Plast Reconstr Surg Glob Open. 2021 Jul 12;9(7):e3680.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339