icon

Кар’єра – не завада здоров’ю та молодості!

30.10.2012
6457

Від чого жінки стали старіти раніше?

Збільшення темпу життя дедалі більше позначається фізичному і, більшою мірою, на психоемоційному стані. Сучасна жінка має багато можливостей для кар’єрного росту. І як завжди, ціна за це «хороше» досить висока: безперервний стрес, божевільні навантаження, шкідливі звички, поганий сон, а проживання в екологічно забруднених мегаполісах лише посилює негативний вплив цих факторів.

Старіння – це неминучий, досить складний процес, дія якого особливо помітна на шкірі обличчя та тіла. Також підвищена стомлюваність «б’є» на здоров’я загалом. Генетики постійно стверджують, що старіння закладено на генетичному рівні. Але не слід забувати, яке велике значення має фізіологічний стан клітини! Від поганого постачання та порушення доставки поживних речовин уповільнюється процес очищення шкіри від продуктів розпаду. Всі ці обставини незмінно ведуть до так званого фізіологічного старіння.

Види та фактори старіння

У міжнародній класифікації виділяють два види старіння: біологічне та фотостаріння. Під біологічним старінням мають на увазі об’єднання хроно-старіння (старіння всього організму, зумовлене генетичним набором) та гормонального старіння (порушення фази зростання кератиноцитів, фібробластів, меланоцитів та адипоцитів).

Види та фактори старіння

Фотостаріння характеризується змінами, спричиненими хронічним впливом УФ-випромінювання. Воно є зовнішнім чинником старіння.

У патогенезі старіння виділяють три основні ланки:

  • порушення метаболічних процесів;
  • шкідливий вплив ультрафіолетового випромінювання;
  • порушення водного балансу шкіри.

В результаті взаємопідтримки всіх цих факторів відбувається ослаблення антиоксидантного захисту.

Як зупинити старіння та повернути молодість?

З урахуванням знання всіх механізмів старіння шкіри стає очевидним, що для досягнення вираженого anti-age-ефекту, необхідний комплексний вплив! Саме таку послугу надає клініка «АНА-КОСМО». Називається послуга — редермалізація шкіри гіалуроновою кислотою . ГК корисна тим, що усуває зневоднення шкіри, зволожує та наповнює її, реанімує тканини. В результаті – Ви повернете собі молоде обличчя, шию та задоволену посмішку при погляді на себе у дзеркало!

Гнура Олександра Олександрівна
лікар-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339