icon

Код Да Вінчі – ідеальні пропорції носа

30.05.2012
6309

Да Вінчі довго думав, обчислював, і зрештою створив креслення, куди досі орієнтуються пластичні хірурги всього світу. У цих кресленнях описано ідеальне співвідношення частин жіночого обличчя.

формула ідеального носаЯка ж формула ідеального носа? І чому навіть така прекрасна жінка, як Анжеліна Джолі, пройшовши не одну червону доріжку та отримавши масу кінонагород, у 25 років змінювала форму носа?

Наприклад, подивимося двох актрис. Чому ж обличчя Олени Корікової здається оточуючим гармонійнішим, ніж обличчя Сари Джессіки Паркер?

Ідеальні пропорції особиІдеальні пропорції особи

Відомо, що красивими вважаються широко розставлені очі та маленький ніс. За класичними канонами відстань між очима повинна дорівнювати ширині очної щілини, а межі носа не повинні виходити за лінії, проведені через внутрішні куточки очей.

Ідеальні пропорції особиНіс виглядає некрасиво, якщо він ширший за покладену формулу. Також близько посаджені очі візуально роблять ніс ширшим, ніж він є насправді. Ринопластика може виправити цей недолік – якщо занадто широкий кінчик завузити, ніс зменшиться, а очі візуально розсунуться. Зауважимо, що в Анжеліни Джолі спочатку був широкий кінчик носа. Мило – але вже не за голлівудськими стандартами краси.

 

Яка ідеальна довжина носаІдеальна довжина носа описана рівністю a, b та c. Ця відстань від лінії росту волосся до брів = відстані від лінії брів до лінії, проведеної під носом = дорівнює відстані від лінії, проведеної під носом до лінії підборіддя.

Ідеальне співвідношення ширини губ та носа Ідеальне співвідношення ширини губ та носа. Проводимо уявні лінії через внутрішній край зіниць. Межі губ мають доходити до цих ліній. Рот повинен приблизно в півтора (1,5) рази бути ширшим за нос.

Правильні пропорції носогубного кута до кінчика носаТакож важливими є пропорції носогубного кута до кінчика носа. Носогубний кут – це, якщо розвернутися у профіль, кут від кінчиків губ до кінчика носа. Гарно виглядає носогубний кут > 90 градусів.

Якою має бути лінія від лоба до спинки носа Досліджуємо профіль далі… Лінія від чола до спинки носа має становити 30-40 градусів. Інші пропорції створюють форму такого носа, який часто називають великим, нерівним, довгим тощо. Якщо вказаний кут менший – це також виглядає не естетично – обличчя здається невиразним, плоским.

Зона ніздрів або «колонка», або, професійною мовою, «колумелла» повинні бути опущені трохи нижче рівня крил.

ринопластика – що це?Всі ці формули красивого, пропорційного обличчя враховує у роботі досвідчений пластичний хірург . Як Ви тепер розумієте, ринопластика – це справді творча та водночас точна робота, порівнянна з майстерністю ювеліра. Ваше обличчя гідне найкращого майстра!

Ринопластика. Пластика носа. Виправлення перегородки у клініці пластичної хірургії «АНА-КОСМО»

Денищук Павло Андрійович
провідний пластичний хірург клініки ANACOSMA, відомий у світі за безпеку та якість атворських методик риносептопластики

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339