icon

«Косметологічна незаймана» або коли настав час колоти «уколи краси»

27.03.2014

Ін’єкційна косметологія перестала бути дивиною для українських жінок та чоловіків. Корекція овалу обличчя, усунення мімічних зморшок стає звичною процедурою, а сертифікати подарунків на уколи краси все частіше потрапляють до списку бажаних подарунків.

Сьогодні косметологи ANACOSMA докладно розкажуть про ін’єкційні процедури, підкажуть, коли час колоти ботокс, філери, а коли вже недоцільно.

Причини появи зморшок

Поспішаємо одразу заспокоїти: поява зморшок – нормальний фізіологічний процес. Дрібні заломи з’являються у місцях, де:

  1. є активна міміка. Поперечні зморшки на лобі, поздовжні на переніссі від звички хмуритися, “гусячі лапки” у зовнішніх куточках очей усміхнених людей – це мімічні зморшки, які можуть з’являтися після 18 років, а то й раніше;
  2. постійно попадає ультрафіолет. Сонячні промені висушують шкіру, забираючи вологу та скорочуючи активність сальних залоз. Це зморшки фотостаріння. Сітка з дрібних заломів “прикрашає” руки, лоб, щоки, шию, декольте особливо у любительок солярію та засмаги;
  3. діє сила тяжіння. Під впливом гравітації зона біля підборіддя, щоки, зовнішні куточки очей згодом буквально сповзають вниз. Це гравітаційні зморшки.

Вікові зморшки виникають після 25 років через зниження вироблення еластину та колагену шкірою. Сучасні ін’єкційні процедури здатні тимчасово “заморозити” або відстрочити появи таких заломів на обличчі та шиї.

Що таке «уколи краси», які існують препарати рятування від зморшок?

● Ботокс (ботулотоксини). Ботокс – препарат на основі пептиду (білка) ботулотоксину. Процедура безболісна та не вимагає знеболювання. Препарати на основі ботулотоксину (Ксеомін, Діспорт, Ботокс) дозволяють розгладити поперечні зморшки на лобі, підняти куточки губ та брови, розгладити міжбрівку та зморшки навколо очей. Ксеомін дає м’який результат, зберігаючи міміку. Препарат не містить білкових компонентів, що зменшує ймовірність ускладнень та алергії. Диспорт і Ботокс мають підвищений вміст ботулотоксину та білковий компонент, тому повніше “вимикають” м’язи;

● біоревіталізація. За допомогою поверхневих ін’єкцій вводять гіалуронову кислоту у шкіру. Речовина акумулює вологу. Процедура показана для в’ялої та сухої шкіри, дрібних зморшок на щоках, підборідді, шиї, декольте;

● мезотерапія. Введення в шкіру вітамінних коктейлів та гіалуронової кислоти. Процедура підходить для відновлення тургору шкіри для різних типів шкіри, корекції дрібних зморшок на обличчі та шиї, покращує стан проблемної шкіри із запаленнями;

● плазмотерапія. Процедура абсолютно гіпоалергенна, тому що в шкіру вводиться ваша плазма. У пацієнта відбирають венозну кров, потім на центрифузі відокремлюють необхідну частину, яка містить фактори росту. Плазму вводять у зони, де необхідно відновити тургор, вирівняти тон, досягти легкого ліфтингу. Це може бути особа, шия, зона декольте у пацієнток після 25-30 років;

● філери (гіалуронова кислота, гідроксіапатит кальцію). Гіалуронова кислота – натуральна речовина, яка синтезується організмом. Молекула кислоти утримує вологу, провокує набухання тканин та легкий ліфтинг-ефект. Гіалуронову кислоту вводять у зони з вираженим дефіцитом тканин (губи, вилиці, нососльозна борозна). Гідроксіапатит кальцію входить до складу препарату Радіес. Це колаген-стимулятор. Вводитись вздовж обличчя для створення міцного каркасу та допомагає розправляти глибокі борозни, підтягнути овал.

Принцип дії уколів ботокса: з чим може впоратися ботокс, а з чим – ні?

Ботулотоксин блокує передачу нервових імпульсів м’язовими волокнами. Без такої іннервації (розрядів) м’язи легко розслабляються, тимчасово втрачаючи рухливість. Властивість тимчасового відключення м’язів використовується у косметології, дерматології, офтальмології, невропатології, хірургії понад 15 років. За допомогою ботоксу:

● лікує гіпергідроз. Ботулотоксин вводять не частіше 2 разів на рік у зони з підвищеним потовиділенням (долоні, ступні, пахви). Проєходити частіше процедуру косметологи не радять, інакше виробиться звикання до токсинів (але можна використовувати ботулотоксин Ксеомін, до якого немає звикання);

● коригує косоокість. Спазмований м’яз під впливом токсину розслаблюється;

● звужує пори та прибирає підвищену активність сальних залоз. Якщо вам більше 25 років, дошкуляють проблеми з акне, сальним блиском і розширеними порами, з’являються перші зморшки, пройдіть процедуру мікроботоксу. Крихітними голками в поверхневі шари шкіри вводять ботулотоксин, який блокує передачу нервових імпульсів сальним залозам. Активність вироблення шкірного сала зменшується, пори звужуються, шкіра підсушується і одночасно пропадають дрібні мімічні зморшки;

● запобігає появі нових мімічних зморшок. Після ботоксу розслаблені м’язи не скорочуються, навантаження на зону, куди кололися ін’єкції, знижується, клієнт відвикає активно гримасувати. Тому навіть після розпаду ботоксу його ефект при систематичному застосуванні продовжується.

Проте уколи краси з ботулотоксином не всесильні. Ботокс не розгладить глибоких вікових та гравітаційних зморшок, тому що на їх появу не впливає рухливість м’язового апарату. Також ін’єкції ботулотоксину не допоможуть клієнтам віком від 55-60 років.

Протипоказання до ін’єкцій ботоксу

До протипоказань ботулінотерапії відносяться:

 вагітність та лактація;

 прийом агресивних препаратів та антибіотиків;

 зір нижче -5;

 порушення кровоносної системи, хвороби крові;

 захворюваннях легень та печінки;

 захворювання нервово-м’язового характеру;

 індивідуальна непереносимість препарату;

 хвороби легень;

 ендокринні порушення.

Тривалість процедури контурної пластики («уколів краси»)

Сеанс уколів краси триває від 10 до 40 хвилин, залежно від типу ін’єкцій та зони проведення процедури.

Рекомендації після уколів ботоксу

Після корекції зморшок та овалу обличчя уколами краси косметологи клініки ANACOSMA радять 3-4 години не нахилятися обличчям донизу, намагатися максимально обмежити себе в активних рухах. Заборонено протягом 48 годин масажувати обличчя, чіпати місця ін’єкції, наносити декоративну косметику або засоби для догляду за шкірою.

Ксеомін дає найшвидший результат на 1-3 день після введення. Діспорт та Ботокс починають діяти на 3-5 день після введення.

Ботулотоксин залежно від концентрації у препараті та активності метаболізму у клієнта діє від 3 до 7 місяців. Після завершення дії ботоксу косметолог запропонує повторно ввести речовину в зону мімічних зморшок на підборідді, зовнішніх куточках очей та переніссі.

Тривалу дію філерів на основі гіалуронової кислоти – до 1 року, гідроксіапатиту кальцію Радіес – до 2-х років.

Процедури мезотерапії, плазмоліфтинг (або плазмотерапія) а також біоревіталізація проводяться курсами від трьох процедур. За наявності показань рекомендується повторювати курс щороку.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339