icon

Кути Джолі: як роблять ідеальне підборіддя?

05.12.2022
кути джолі

Чітка лінія овалу завжди була ознакою молодості та краси, ще з часів Нефертіті. Тому багато жінок у пошуках методів, як досягти вражаючого овалу та чітких контурів, як у Анджеліни Джолі без операції. У цій статті ми розберемося, що таке кути Джолі, кому показано процедуру, а кому варто забути про неї.

Що таке кути Джолі?

Під “кутами Джолі” мають на увазі процедуру для створення гострих кутів нижньої щелепи, як у голлівудської зірки Анджеліни Джолі. Саме її овал вважається еталоном.

Кут молодості (кут нижньої щелепи (під вухом до її крайньої передньої точки на підборідді) має важливе значення у зовнішності людини. Чим чіткіший овал — тим молодшою ​​виглядає жінка.

Як зробити кути Джолі?

Видатні риси Джолі – це чіткий овал, гостре підборіддя, високі вилиці.

Процедура кути Джолі полягає в ін’єкціях філерів на основі гіалуронової кислоти або гідроксіапатиту кальцію Radiesse . Препарат вводять у кілька етапів:

  • Перше, це контурна пластика вилиць: використовується 2-3 мл препарату. Ін’єкції в вилиці ставляться лише після попередньої розмітки обличчя, де позначаються точки проколів та межі зони введення активної речовини. Оскільки у більшості пацієнтів обличчя є асиметричними, то і розмітка виходить така ж.
  • Другий етап – це контурна пластика підборіддя: використовується 1-1,5 мілілітра філера. Підборіддя набуває більш звуженої гострої форми і візуально робить обличчя більш худим. [1]
  • Третій етап – контурна пластика лінії нижньої щелепи: досить 2-х мілілітрів препарату (по 1 мілілітру з кожного боку). Завдяки цьому овал обличчя стає чіткішим і симетричнішим.

Які препарати використовують для формування кутів Джолі?

Для створення кутів Джолі лікарі клініки ANACOSMA рекомендують такі препарати, як Radiesse (це сертифікований гідроксиапатит кальцію), препарати на основі гіалуронової кислоти – Belotero Intense і Belotero Volume.

Radiesse – щільний препарат, ідеальний для моделювання підборіддя, мандібулярних кутів. Він ідеально тримає форму та довго зберігає результат від процедури! Філлер не притягує воду, тому рекомендований пацієнтам, схильним до набряків. За рахунок гідроксиапатит кальцію (синтетичного аналога компонента кісткової тканини), що входить до складу, не викликає алергічних реакцій. І, що важливо, результат після нього є максимально природним. [2]

Німецькі препарати з лінійки Belotero – одні з найбезпечніших, вони легко інтегруються у тканини та гарантують максимально природний результат. Belotero Intense пластичний філер на основі гіалуронки. Вводиться в глибокі шари шкіри, застосовується для збільшення об’єму губ, вилиць та загострення підборіддя. Belotero Volume має щільну структуру. Він добре очищений і має стабільний рН, що зводить до мінімуму ймовірність набряків.

Показання та протипоказання до процедури формування кутів Джолі

Важливо розуміти, що косметологічні методи можуть допомогти зробити контур обличчя чітким, проте це залежить від причини нерівності контуру, а також від ступеня її прояву та готовності пацієнта до тривалого шляху до результату.

З естетичної точки зору не рекомендується моделювання обличчя філером людям з повним обличчям, оскільки після введення філлера, воно може стати ще більшим. Крім того, однією з причин порушення овалу обличчя є локальне відкладення жиру в області нижніх відділів обличчя та верхньої третини шиї. Для безопераційної корекції цих жирових відкладень використовують ін’єкції ліполітиков чи ферментів – речовин, які розщеплюють жирові клітини. Це тривалий, складний процес, що іноді супроводжується ускладненнями. Тому лікарі клініки ANACOSMA рекомендують новий спосіб, як позбутися жирових відкладень та підтягнути шкіру – RF-ліфтинг на апараті AGNES. Це преміум-апарат, найкращий у своєму сегменті, оскільки здатний швидко, чітко, прогнозовано впливати на локальні жирові відкладення: прибрати брилі, навислі щоки, друге підборіддя.

Пацієнтам, схильним до набряклості, не варто вводити філер на основі гіалуронової кислоти, оскільки він притягує воду, тому може лише посилити проблему нечіткості овалу.

Скільки тримаються кути Джолі

Результат помітний практично відразу після процедури, він наростає протягом 3 місяців (якщо був використаний філер Радіесс). Ефект зберігається до двох років. Вийшовши з кабінету, ви можете повернутись до своїх звичайних справ.

Отже, якщо ви хочете змінити форму підборіддя або нижньої щелепи, створити чіткі лінії, перетворити свою зовнішність і просто покращити стан шкіри, методика «Кути Джолі» вирішить усі ці проблеми лише за один сеанс! Моделювання обличчя триває від 30 до 60 хвилин і не потребує реабілітації. Але пам’ятайте, далеко не всім показано цю процедуру, іноді потрібна попередня корекція зайвих жирових відкладень.

Список використаної літератури:

  1. Moradi A, Shirazi A, David R. Nonsurgical Chin and Jawline Augmentation Using Calcium Hydroxylapatite and Hyaluronic Acid Fillers. Facial Plast Surg. 2019 Apr;35(2):140-148.
  2. Baspeyras M, Dallara JM, Cartier H, Charavel MH, Dumas L. Restoring jawline contour with calcium hydroxylapatite: A prospective, observational study. J Cosmet Dermatol. 2017 Sep;16(3):342-347. 
Коломієць Наталія Олександрівна
лікар дерматолог-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339