icon

Лікування випадіння волосся

07.05.2013

лікування випадання волоссяВи всі бачили оголошення в задній частині чоловічих журналів, ви чули рекламу по радіо, і бачили рекламні ролики про дію чудо-ліків. Суть у тому, що переважна більшість рекламованих продуктів як уже сказано вище не «лікують», а лише на якийсь час зупиняють або уповільнюють процес випадіння волосся, але в той же час їх можна використовувати як підтримуючу терапію. Як правило, якщо лікування втрати волосся, як і інших ліків не схвалений FDA (Управління з контролю якості харчових продуктів та лікарських препаратів) або не рекомендовано Американською асоціацією випадіння волосся, швидше за все, ви витрачаєте свій дорогоцінний час і гроші. Пам’ятайте, що успішне лікування випадання волосся багато в чому залежить від раннього втручання. Дуже важливо розпочати лікування з ефективним продуктом, як тільки ви помітите настання втрати волосся.

Ефективність у лікуванні випадіння волосся була клінічно доведена у двох препаратів – Фінастерид та Міноксидил

Фінастерид (Проскара / Пропеція)

Фінастерид (Проскара / Пропеція)Фінастерид це фармакологічна назва для торгової марки препаратів Проскара та Пропеція. Фінастерид був розроблений компанією Merck як лікарський засіб для лікування збільшеної передміхурової залози (Проскара). Під час випробувань на людях з проблемами простати інтригуючим був той факт, що як побічний ефект виявилося посилене зростання волосся. Оскільки Фінастерид вже був схвалений FDA для лікування збільшеною простатою у чоловіків, Merck&Company вирішила продовжити дослідження препарату Фінастерид як лікування чоловічого облисіння.

22 грудня 1997 р. FDA схвалило препарат Фінастерид у дозі 1 мг для лікування андрогенної алопеції у чоловіків (чоловіче облисіння). Пропеція є першим препаратом в історії, який ефективно лікує облисіння в переважній більшості випадків.

Як Фінастерід (Проскара / Пропеція) працює:

Фінастерид досяг успіху через його здатність специфічно інгібувати 5-альфа-reductace, фермент, який перетворює тестостерон на більш активний андроген дигідротестостерон (ДГТ). 1 мг Фінастериду може ефективно знизити рівень ДГТ на 60%, якщо його приймати щодня. ДГТ скорочує та стоншує волосяний фолікул, що в результаті призводить до його ослаблення і як наслідок до облисіння. 60% зниження ДГТ виявилося достатнім, щоб зупинити прогресування втрати волосся у 86% чоловіків, які приймали препарат під час клінічних випробувань. У 65% учасників дослідження спостерігалося значне збільшення росту волосся.

На даний момент єдиним по-справжньому ефективним медично перевіреним способом зупинки процесу випадання волосся є зниження рівня ДГТ. Американська асоціація випадіння волосся рекомендує финастерид як препарат всім зацікавлених у лікуванні чоловічого облисіння.

Міноксидил (Лонітен)

Міноксидил (Лонітен)
Міноксідил (Loniten) був першим препаратом, схваленим FDA для лікування чоловічого облисіння. Протягом багатьох років, Міноксидил у вигляді таблеток широко використовувався для лікування високого кров’яного тиску. Так само, як фінастерид дослідники виявили дуже цікавий побічний ефект препарату — у людей росло волосся в найнесподіваніших місцях: щоках, пальцях, а в деяких навіть виросло волосся на лобі.

Деякі дослідження свідчили про те, що при місцевому застосуванні, безпосередньо на шкіру голови, може вирости волосся на лисіючих областях. Це працювало тією чи іншою мірою, залежно від інтенсивності процесу. Для свого часу це лікування було революційним.

У той час, як дія Міноксидилу була клінічно доведена, експерти розглядають його як препарат із слабкою ефективністю у боротьбі з випадінням волосся. Позитивним є те, що Міноксидил не має жодного впливу на гормональний фон, але все ж таки результати в кращому разі тимчасові і зазвичай, після припинення прийому препарату, згодом, все повертається «на круги своя».

поради при лікуванні випадання волоссяЗ урахуванням сказаного, Американська асоціація випадіння волосся, як і раніше, рекомендує препарат для тих, хто не відреагував на лікування Фінастеридом або для тих, хто хотів би додати ще один продукт у своє лікування. ААВВ не рекомендує Міноксидил, як першу допомогу в лікуванні, для чоловіків, які страждають на чоловічий тип облисіння.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339