icon

Локальне схуднення – як прибрати живіт та боки

04.01.2018
6904

Прибираємо боки спортом

Харчування «проти живота»

Усунення локальних жирових відкладень

Як багато тих, кого турбує це питання. Погодьтеся, важко зустріти людину, цілком задоволену своїм тілом. А якщо все влаштовує, то це є результат великої роботи над собою.

Причин, через які жир відкладається, багато. Але залежно від тієї чи іншої зони «ураження», можна знайти справжній фактор і усунути не лише його, а й зайві сантиметри. На думку більшості лікарів, на животі жир відкладається через стрес. І справа зараз не лише у психосоматиці. Під час стресу наші надниркові залози виділяють гормон кортизол, який у свою чергу допомагає утворюватися відкладенням саме в області живота. Через порушення ендокринної системи жир також відкладається і на сусідніх із животом ділянках – на боках.

Звичайно ж, не можна виправдовувати зайві сантиметри на тілі лише проблемами організму і при цьому задовольняти свій апетит за найменшого бажання. Тому слід виділити ще кілька причин, з яких жир накопичується на животі та боках:

  • надмірне вживання солодкого. Цукор у напоях, кондитерські вироби слід звести до мінімуму або виключити;
  • алкоголь. По-перше, будь-які алкогольні напої викликають апетит, по-друге, він затримує рідину в організмі;
  • генетика. Безперечно, фактор спадкової повноти виключати не можна. Але й виправдовуватися ним також не варто.

Розібравшись із причинами локальних відкладень, необхідно почати діяти, а саме – вдатися до фізичних вправ та правильного харчування.

Прибираємо боки спортом

Виявивши так звані «валики» на боках і «рятувальний круг» замість плоского животика, насамперед приходить думка про те, що швидко позбутися зайвого допоможуть вправи на прес та скручування.

На жаль, прокачування преса не допомагає, тому що в цей час м’язи преса лише зміцнюються, але цього не видно через прошарок жиру. Та й схуднути локально неможливо, необхідно задіяти всі м’язи організму. І все ж таки спорт дуже важливий. Але позбутися живота можна лише аеробними заняттями, оскільки вони енерговитратні, а вправи на прес споживають мало калорій.

Прибрати боки вам також допоможуть кардіо навантаження, а також 2 ефективні вправи – бічна планка та обруч. Бічна планка зміцнює косі м’язи живота, що допоможе привести талію та боки до ладу. Про заняття з обручем багато суперечок, проте вони ефективні в тому, щоб допомогти вам швидко прибрати боки.

Потоваришувавши з фізичними вправами, слід згадати про харчування – витрата калорій має бути вищою за вживані. Для цього можна вести підрахунок калорій – так ви точно нічого не забудете і зайвого не з’їсте, а результат не забариться.

Харчування «проти живота»

Також прибрати жир з живота вам допоможуть деякі продукти, які мають жироспалюючий ефект. До них входять:

  • грейпфрут. Завдяки своїй кількості вітаміну С, фрукт зменшує рівень інсуліну, що допомагає зниженню ваги.
  • імбир. У його складі ефірні олії та речовини, які чудово прискорюють обмін речовин.
  • ананас. Містить фермент бромелайн, який допомагає організму боротися з голодом і добре перетравлює кисломолочні, м’ясні та рибні страви.
  • огірки. Овоч, який на 95% складається з води, допомагає кишечнику перетравлювати їжу та містить багато клітковини.

Усунення локальних жирових відкладень

На жаль, багато хто зводить себе дієтами та фізичними вправами довгі роки, зривається і починає знову, і їм навіть вдається зменшити об’єми, але не у всіх бажаних зонах. Можна вдатися до ліпосакції , але не всі готові до цієї процедури. На щастя, у медичній косметології було знайдено рішення – інтраліпотерапія– усунення локальних відкладень. Процедуру проводять за допомогою препарату Aqualyx, який вводять спеціальною тонкою голкою у проблемні місця, і це може бути не тільки живіт чи боки – також використовують при жирових відкладеннях на спині, руках, зоні «галіфе» і навіть при другому підборідді. Препарат має європейський сертифікат якості, зареєстрований у Європі, Україні та Росії. За своєю структурою – це в’язкий водний розчин, який вводять у жирову тканину, яку Акваликс впливає локально, без впливу організм. Саме тому, якщо препарат потрапляє в шкіру або жирову тканину, він не чинить на них пошкоджень. Препарат «розчиняє» мембрани жирових клітин та впливає лише на них, допомагаючи їхньому активному руйнуванню. Інтраліпотерапія безболісна, але після неї можливе утворення гематом та почервоніння в області проведення процедури.

Гнура Олександра Олександрівна
лікар-естетист по тілу ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339