icon

Чоловіки – ви нам потрібні!

20.03.2014

Як не прикро, але статистика стверджує, що українські чоловіки в середньому живуть на 11(!) років менше, ніж європейці, третина населення України не доживає до 60(!)-річного віку, причому чоловіки живуть менше, ніж представниці прекрасної статі. Навіть проблеми із серцево-судинною системою (яка стоїть на першому місці за рівнем смертності) у жінок виникають після 50 років, а у чоловіків – вже після 30!

Ще один сумний факт – чоловіки стали рідше займатися сексом (і не тому, що не хочуть)! Вчені Гамбурзького університету стверджують, що сучасні 30-40-річні чоловіки мають у два рази менше статевих контактів, ніж їхні попередники. Причина криється в хронічній втомі та виникненні депресивних станів. Додайте сюди погану екологію, малорухливий спосіб життя, куріння, алкоголь, неправильне харчування… страшно уявити, що очікує людство у майбутньому. І це при тому, що в Україні перші проблеми з потенцією виникають у чоловіків у віці 40 років!

Чому ж стан чоловіків на сьогоднішній день такий? Лікарі стверджують, що головна причина полягає у небажанні більшості чоловіків займатися своїм здоров’ям чи незнанні досягнень сучасної медицини! «Карабкання» кар’єрними сходами часом не залишає часу ні на що інше. Але подумайте, чи потрібні Вам лаврові вінки, якщо немає здоров’я?

Споконвіку людство шукало шляхи продовження свого життя. Сучасні вчені додали дуже важливе слово – АКТИВНОМУ ЖИТТЮ! І те, що раніше видавалося неможливим, на сьогоднішній день успішно застосовується лікарями клініки АНА-КОСМО! “Програма омолодження для чоловіків” – секрет, що дозволяє продовжити активне життя чоловіка і повертає радість повноцінного життя!

Чоловіки – Ви нам дуже потрібні! Бережіть себе та займайтеся своїм здоров’ям!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339