icon

На службі у краси

08.11.2010
6399

Краса – відкритий рекомендаційний лист, що заздалегідь привертає серце на нашу користь.

А. Шопенгауер

З цими питаннями ми звернулися до популярного пластичного хірурга вищої категорії, члена Міжнародної асоціації естетичних та пластичних хірургів, члена Всеукраїнської асоціацій пластичних хірургів Павла Андрійовича Денищука. Понад 23 роки він працює хірургом, 14 з яких – у пластичній хірургії.

К.: Наскільки жінка може змінити себе за допомогою пластичного хірурга?

Як можна змінити себе за допомогою пластичного хірурга?П.Д.: Все залежить від тих цілей, які вона ставить перед собою. Кожна жінка прекрасна та неповторна. Хотілося б, щоб вона йшла життям з гордо піднятою головою. Але в деяких жінок все ж таки виникають претензії до власного зовнішнього вигляду. І завдання пластичного хірурга – допомогти позбавитися всіх подібних претензій: підкреслити природні зовнішні переваги, приховати вікові недоліки. І, якщо треба, посилити сексуальність жінки.

К.: Багато жінок, які готуються до пластичної операції, все ж таки дуже обережно ставляться до цього питання. Зазнають певних побоювань, наприклад, пов’язаних з недовірою до хірурга.

П.Д.: Наявність страхів – цілком природне явище. Рішення зробити пластичну операцію має бути свідомим. Надумавши змінити свою зовнішність, жінка має зіставити свої страхи зі своїми бажаннями. Якщо бажання переважає, тоді можна готуватися до операції, а саме: проходити лабораторну та апаратну діагностику, консультації суміжних фахівців. Не варто забувати, що професійна підготовка до оперативного втручання зменшує ризик операції майже на 100 відсотків. Павло Денищук пластичний хірург вищої категоріїЯкщо ж занепокоєння не залишає жінку, їй слід ще раз гарненько подумати, зважити всі за і проти. Операцію в цьому випадку варто відкласти на якийсь час. На кожній своїй консультації я невпинно повторюю пацієнтам, що рішення оперуватися має бути самостійним та зваженим. Не моє завдання переконувати людину. За 14 років практики я зробив близько 5000 операцій. Більшість моїх пацієнтів постійно приходять до мене за рекомендаціями. Вони впевнені у відмінних результатах.

К.: Багато пацієнтів бояться болю.

П.Д.: У клініці ми застосовуємо сучасне обладнання, препарати, які дають можливість комфортно перенести наркоз та післяопераційний період. Крім того, ми працюємо з найдосвідченішим анестезіологом-реаніматологом вищої кваліфікації, членом Асоціації анестезіологів України. Його стаж – 24 роки.

К.: Також багатьох турбує поява рубців.

П.Д.: Завдання пластичного хірурга зробити рубець непомітним. Ми використовуємо ендоскопічне обладнання, нові технології у веденні операції, лазерне та ультразвукове обладнання. Окрім цього, клініка має свої авторські програми післяопераційної реабілітації. До речі, для реабілітації в післяопераційний період приходять до нас пацієнти з інших клінік.

К.: Які операції найпопулярніші в даний час?

П.Д.: Все залежить від вікової категорії. Молоді жінки найчастіше роблять операцію зі збільшення грудей. Я застосовую методику, коли імплантат встановлюється через пахвовий або періареолярний доступ. Це практично приховує сліди операції. Також серед молодих жінок популярні корекція та зміна форми носа, збільшення губ, корекція або збільшення вилиць обличчя. Пацієнти після 45 років роблять ендоскопічний або SMAS (підтяжка поверхневих шарів мімічних м’язів обличчя); ліфтинг обличчя, ліпосакцію. Своїм пацієнтам я пропоную ультразвукову ліпоаспірацію (відсмоктування жирових відкладень). Це найпрогресивніший метод корекції лінії тіла. У Бразилії існує звичай. Кожна дівчина на своє 18-річчя отримує незвичайний подарунок — їй подають круглу суму на удосконалення будь-якої частини свого тіла. Звертаючись до пластичного хірурга, жінка в першу чергу повинна поставити собі запитання: «Навіщо це мені потрібно?». Якщо відповідь знайшлася, сміливо рухайтесь до мети. Але пам’ятайте: краще заплатити більше, але віддати своє тіло до рук професіоналів. Потрібно зіставити свої страхи зі своїми бажаннями. Якщо бажання превалює, можна готуватися до операції. Найчастіше роблять операції зі збільшення грудей, зміни форми носа, збільшення губ, збільшення вилиць обличчя.

Краса – це гармонія випадку та добра.

С. Вейель

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339