icon

Чи потрібна мені анти-Ейдж терапія?

24.04.2014

Багато хто запитує: «Чи потрібна мені Анти-ейдж терапія?». Як лікар, можу сказати, що Анти-Ейдж терапія потрібна всім!

Анти-ейдж терапія – це комплекс діагностичних та лікувальних заходів, які дозволяють оздоровити та омолодити весь організм у цілому. Завдяки тому, що відбувається відновлення та оновлення на клітинному рівні, активізується обмін речовин, покращується циркуляція крові, виводяться токсини з організму, посилюється лімфовідток, організм людини оздоровлюється, підвищуються інтелектуальні здібності, покращується зовнішній вигляд.

Анти-ейдж терапія – це не лікування, це особлива взаємодія лікаря та пацієнта, яка включає профілактику та лікування захворювань, нормалізацію гормонального фону, підтримання загального тонусу організму та зовнішньої привабливості. Анти-ейдж терапія в обов’язковому порядку включає в себе заходи, спрямовані на детоксикацію організму, підтримку ШКТ, протистояння хронічним захворюванням, підвищення захисних сил організму, нормалізацію обміну речовин (що сприяє нормалізації маси тіла), а також естетичні процедури. Це те, що дозволяє Вам не тільки виглядати молодшою, але й почуватися молодшою!

Лікарі клініки АНА-КОСМО, ґрунтуючись на досвіді своїх зарубіжних колег, розробили унікальні авторські програми омолодження для жінок та для чоловіків! «Коктейлі молодості», що входять до Анти-ейдж-програм, є ексклюзивними на території України та країн СНД!

Незалежно від того, у скільки років Ви ухвалите рішення про проходження Анти-ейдж терапії, хоч у 30, хоч у 80 років, це найсприятливішим чином позначиться на Вашому організмі!

Звичайно, основною та обов’язковою умовою Анти-ейдж терапії є здоровий спосіб життя та своєчасні візити до лікаря!

Будьте здорові та молоді! Активного Вам довголіття!

Хусід Ольга Володимирівна
дерматолог-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339