icon

Очищення та детоксикація організму

04.05.2018
6874

Здоровий організм – це насамперед чистий організм, без зайвої ваги, токсинів та шлаків. Цьому сприяє правильне харчування, регулярні фізичні вправи, питний режим, відсутність стресів та правильний сон. На жаль, всіх цих банально простих правил дотримуватись у сучасному світі досить складно, що і призводить до порушення обмінних процесів та забруднення організму шлаками та токсинами.

Детоксикація організму – це процес руйнування токсичних речовин різними способами та виведення їх із організму.

Вкрай важливо проводити регулярно комплексне очищення організму. Адже ми забруднюємося постійно, насамперед через навколишнє середовище – вихлопні гази, постійні стреси, водц та продукти, які не завжди відповідають санітарно-епідеміологічним нормам. І для того, щоб організм продовжував працювати, без збоїв та поганого самопочуття, потрібно розвантажувати його від скупчення непотрібних шкідливих речовин.

Токсини та шлаки – це шкідливі речовини, які потрапляють в організм через продукти та навколишнє середовище. Нагромаджуючись в організмі, вони можуть призводити до збоїв, але якщо у вас сильний імунітет, організм досить легко може вивести їх.

Симптоми зашлакованості організму:

 • хронічна втома та швидка стомлюваність;
 • часті головні болі;
 • безсоння;
 • проблеми із тиском;
 • погіршення травлення.

В організмі людини все пов’язано і на її роботу впливає кожна дрібниця, яка впливає на неї як ззовні, так і потрапляючи всередину. Більшість продуктів, які споживає людина, містять солі. Як відомо, у малих дозах сіль потрібна та корисна. Але її підвищений рівень може згубно позначитися на організмі.

Головними симптомами надлишку солі в організмі є:

 • набряклість – на ногах, обличчі (особливо навколо очей);
 • почуття спраги;
 • підвищений тиск;
 • часті головні болі;
 • проблеми з кишківником.

Чи помітили у себе хоча б кілька схожих симптомів? Час задуматися над програмою очищення організму від шлаків і токсинів. Адже детоксикація організму уповільнює процес старіння, нормалізує травлення, покращує стан нігтів, волосся та шкіри.

Є безліч способів повного очищення організму від шлаків та токсинів. Деякі з них ви можете провести в домашніх умовах.

Перш ніж вдатися до очищення організму, слід пам’ятати кілька важливих правил:

 1. не можна голодувати. В організм повинні надходити необхідні корисні речовини підтримки життєдіяльності;
 2. не можна занадто довго використовувати той чи інший спосіб очищення;
 3. не можна різко переривати процес, якщо йдеться про очисні дієти, необхідно плавно «виходити» з дієти.

Очищення водою – одна з найпростіших і найкорисніших чисток. Суть її проста – необхідно випивати велику кількість очищеної води, приблизно 12 склянок на день. Таким чином вода виведе токсини та шлаки з організму природним шляхом, а всі органи будуть наповнені потрібною кількістю води. До того ж вода виводить зайві солі. Вдаючись до цього способу, зовсім не означає, що вам потрібно голодувати. Для того, щоб очищення водою було ефективним, слід виключити з раціону смажену та важку їжу. Спочатку вам буде незвично вживати велику кількість води, можете почати з невеликого об’єму та поступово додавати. У середньому для цього методу потрібно 10-14 днів. У результаті ви очистите організм і виробите звичку пити достатню кількість води.

Ефективними методами очищення організму є різні очисні дієти.

Наприклад, очищення кашами. Рекомендовані крупи – рис (бурий, нешліфований), гречка, вівсянка та перлова крупа. Вживати їх потрібно без солі та олії для досягнення ефекту. Головна роль крупи – ніби щіткою змітати залишки їжі та шлаки на стінках кишечника і виводити їх. На жаль, смак каш докучає, але ви можете їх чергувати по днях. Зате крім чистого організму, ви також отримаєте стрункішу фігуру. Дотримуватися цього методу варто приблизно 10 днів.

Якщо каші вам не до душі, дієта кисломолочними продуктами вам точно підійде – кефір або натуральний йогурт не тільки допоможуть очистити організм, але й покращать травлення та імунітет, відновлять мікрофлору завдяки живим кисломолочним бактеріям. Потрібно вибирати нежирний продукт, 1% або 2,5%. Є кілька способів цього очищення.

 1. вранці випивати 1 склянку кефіру, протягом дня їсти легку їжу і випивати близько 2 літрів води. Рекомендований період – до 2 тижнів такої очистки;
 2. протягом дня випивати 2 літри кефіру – по 1 склянці на годину. Крім кефіру, дозволяється несолодкий чай, а їжа заборонена. Так як цей метод більш розвантажувальний і складний, вдаватися до нього варто максимум один день один раз на місяць.

Також ви можете допомогти організму очиститися за допомогою сорбентів, таких як активоване вугілля, або використовувати клізму для досягнення більш швидкого ефекту. Пам’ятайте, що не можна зловживати цими способами, тому що шлунок «звикне» до допомоги в перетравленні їжі і надалі буде виконувати свою роль. Рекомендується від 3 до 7 днів очищення організму за допомогою вугілля (1 таблетка на 10 кг вага) та до 1 тижня очищення клізмами.

Курси детоксикації бажано проводити, спираючись на своє самопочуття, і вибирати найбільш щадний для свого організму метод. У середньому, залежно від методу, потрібний 1 курс на півроку.

Якщо ж ви не хочете займатися самолікуванням та довірити своє здоров’я медицині, краще звернутися до лікаря. У клініці ANACOSMA працюють лише найкращі фахівці, які розробили повний курс детоксикації організму від шлаків. У програму входять процедури з очищення організму всередині, і зовні. Для детоксу в ANACOSMA вам запропонують:

 • карбокситерапія  – підшкірні ін’єкції вуглекислого газу, які не тільки живлять, а й омолоджують шкіру. Ця процедура корисна в комплексі з іншими, оскільки після очищення, шкірі потрібне живлення та зволоження;
 • Детокс-крапельниці – унікальний метод очищення організму за допомогою крапельниць, склад яких запатентований ANACOSMA, швидко та легко допоможе вам у боротьбі зі шлаками.

Програми очищення організму потрібні ще й тому, що після них ви відчуєте не лише легкість, а й відмінне самопочуття, бадьорість та енергію.

Хусід Ольга Володимирівна
анти-ейдж терапевт клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339