icon

Омолодити овал обличчя, прибрати підборіддя і позбутися зморшок

18.10.2012
4963

Саме з такими побажаннями до мене часто звертаються як жінки, так і чоловіки. І я рада можливості запропонувати їм нову ультра-ефективну процедуру безопераційної підтяжки – радіохвильовий ліфтинг на апараті Eximia.

Цей метод найбільш комфортний для шкіри та приносить дійсно видимий результат. За способом застосування – це масаж. Тому знімаються питання щодо необхідності операції та реабілітації.

Вплив радіохвиль поширюється лише на ті місця, якими проводиться процедура, тому процедура може виконуватися на будь-якій частині тіла. Декілька сеансів дозволяють зробити підтягнутим і молодим овал обличчя, розгладити зморшки та жирові складки під очима, омолодити області декольте, шиї та прибрати обвисання шкіри на внутрішній стороні рук, позбутися живота, відкоригувати зони сідниць та стегон. Радіохвильовий RF-ліфтинг, який проводиться на апараті Eximia, допомагає усунути вікове провисання тканин (птоз), а також неглибокі зморшки.

В результаті

у Вас дивовижна, пружна, підтягнута, помолоділа шкіра, що випромінює здоров’я!

Під час процедури пацієнт розслаблений і отримує задоволення від електромагнітних хвиль, що зігрівають. Курс RF-ліфтінгe складається з 8-10 процедур, які проводимо 2 рази на тиждень. Один сеанс триває від 20 до 30 хвилин. RF-lifting не має сезонних та вікових протипоказань, але, звичайно, не проводяться за наявності травм, при вагітності та в період годування груддю.

У клініці ANACOSA Вам запропонують пройти RF-ліфтинг на апараті Eximia як окремими сеансами для ліфтингу шкіри, так і як складова курсу схуднення. До курсу входять методи, які допомагають створити стрункt та підтягнуте тіло або омолодити обличчя. Завдяки комбінуванню ефективних методик ефект досягається швидко і тримається стабільно.

Макаренко Оксана Олегівна
лікар-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339