icon

Омолодження обличчя після 40-45 років

27.12.2017
5907

Омолодження шкіри обличчя після 40-45 – необхідність для сучасних представниць прекрасної статі. Після сорокарічного рубежу шкіра поступово в’яне, втрачає свіжість і пружність, лущиться та обвисає. Зупинити старіння шкіри звичайно неможливо, але його можна сповільнити на 10-15 років. І в цьому допоможуть медичні процедури, що омолоджують, в комплексі з косметологією і домашнім доглядом.

«Середні» методики медичного омолодження

Альтера – безопераційна ультразвукова підтяжка обличчя на американському апараті Альтера (достатньо однієї процедури). Показання: нерівний контур обличчя, верхні повіки, що нависають, зморшки навколо очей, носогубні складки, обвислі щоки, друге підборіддя, в’ялість шкіри. На думку anti-age-терапевта клініки ANACOSMA Ольги Хусід, процедура підходить для пацієнтів з яскраво вираженими віковими змінами, які не готові до хірургічних втручань. За допомогою ультразвукових хвиль апарат «Альтера» здійснює підтяжку шкіри на глибині до 5 мм. Таким чином, стає більш пружною шкіра повік, шиї, декольте, розгладжуються зморшки навколо очей, відбувається ліфтинг брів, середньої третини обличчя та другого підборіддя. Після процедури формується чіткий овал обличчя. Необхідний лише один сеанс, результат тримається від 2 до 5 років.

ПОДИВИТИСЯ ФОТО ДО-ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ АЛЬТЕРА

Корекція особи препаратом Radiesse – безопераційне омолодження особи. Процедура здійснюється через ін’єкційне введення сучасного німецького препарату Radiesse від компанії Merz. Показання: носогубні зморшки, нерівний овал обличчя, втрата пружності шкіри. Ефект триває близько двох років.

ФОТО ДО-ПІСЛЯ ІН’ЄКЦІЙ РАДІЄС

Бланшинг препаратом Belotero – універсальний ін’єкційний метод омолодження. Філлер вводиться мікроін’єкціями, рівномірно заповнюючи зморшки у всіх зонах, у тому числі складних (щоки, лоб, ніс). Німецький препарат Belotero на основі гіалуронової кислоти відзначений сертифікатом якості FDA. Він ефективно омолоджує шкіру обличчя, шиї, області декольте. Показання: зморшки між бровами, на щоках, навколо рота, на мочках вух, носослізки. Бланшинг безпечний, процедури вистачає на 6-10 місяців.

Омолодження фібробластами (неофіброліфтинг) – процедура природного усунення зморшок. Вона проводиться через кілька ін’єкційних введень фіброластів – власних клітин шкіри пацієнта. Лікар робить забір маленької частини шкіри пацієнта. Після чого в культуральній лабораторії із зразка виділяють фібробласти та розмножують їх. Далі із загальної кількості вибирають наймолодші клітини, які потім вводять пацієнту. Показання: вік від 40, зморшки, втрата пружності та дефекти шкіри. Після неофіброліфтингу шкіра стає пружною та молодою. Процедура безпечна та безболісна, а результату вистачає до 5 років.

Ін’єкції ксеоміну – контурна пластика обличчя, яка проводиться за допомогою введення під шкіру ботулотоксину (тип А). Показання: зморшки на лобі, між бровами, на підборідді, навколо губ, гусячі лапки, опущені кінчики брів, нерівний овал обличчя. Процедура дозволяє усунути зморшки після 40, зберігаючи при цьому природну міміку. Речовини вводяться чітко у зазначені місця корекції. При необхідності перед ін’єкціями роблять місцеву анестезію, але зазвичай клієнти комфортно переносять процедуру без знеболювання. Результат дотримується до 6 місяців.

Нитковий ліфтинг – підтяжка обличчя нитками без хірургічного втручання. Лікар вводить косметологічні нитки у глибокі шари шкіри та підтягує обвислі ділянки за допомогою спеціальних канюль. Використовують чотири види ниток: найтонші 3Д-мезоніті, що розсмоктуються через півроку; нитки з жорсткою фіксацією силует ліфт; фіксуючі нитки із спрямованими насічками хепі ліфт та аптос. Показання: обвисла шкіра в області підборіддя та шиї, опущення брів, нижніх повік та щік, нерівний контур обличчя. Результат може триматися роками, залежить від типу ниток, дотримання рекомендацій після ліфтингу та майстерності лікаря.

Ліпофілінг обличчя – омолодження жировою тканиною, коли жирові клітини з області тіла пересаджують у зону коригування. Показання: обвисле підборіддя, зморшки навколо очей, носогубні складки, нерівний овал обличчя, дряблість шкіри, мішки під очима, рубці та шрами. За допомогою ліпофілінгу можна змінити форму носа, збільшити губи та підборіддя, зробити виразнішими вилиці. Ефект триває близько двох років.

Порівняльна таблиця методик

Назваосновні перевагиРеабілітація
АльтераЛіфтинг шкіри обличчя (підтяжка повік, брів, видалення зморшок навколо очей).
Ліфтинг середньої третини.
Формування чіткого овалу
Підтяжка шкіри шиї та декольте
Остаточний результат видно через 3 місяці.
Кілька днів після процедури може бути болісні відчуття та набряклість
Лазерне омолодженняЛікування куперозної сіточки та висипань
Поліпшення фактури шкіри
Ні
Корекція обличчя препаратом RadiesseПозбавлення від носогубних зморшок
Підтяжка шкіри
Повертає чіткий контур обличчя
Омолоджує шкіру
Декілька днів може бути набряклість
Бланшинг препаратом BeloteroЗаповнення зморшок у «зонах, що не піддаються»: щоках, лобі, навколо рота, шиїДо 6 днів може бути набряклість
Ін’єкції ксеомінуКорекція зморшок навколо очей, на лобі, між брів
Не викликає звикання (на відміну від ботоксу та диспорту)
Деякий час може триматися набряклість
Омолодження фібробластамиЗморшки, в’ялість, втрата тонусу та інше
Тривалість до 5 років
Ефект наростає протягом року після процедури
Ліпофілінг обличчяОмолодження шкіри навколо очей
Позбавленння носогубних зморшок
Омолодження структури шкіри
Створення більш виразних вилиць
Можливо невелика набряклість, яка проходить протягом тижня
Лігатурний ліфтингПідтяжка шкіри в області шиї та підборіддя
Опущення щік та брів, нижніх повік
1-2 дні на стаціонарі
Набряклість до 10 днів

Медичне омолодження включає різні процедури для обличчя після 40-45. Вони добре поєднуються і можуть доповнювати одна одну. Підбір методик проводиться лікарем.

Як на довше зберегти ефект омолодження

Зберегти результат медичного косметологічного омолодження допоможе домашній догляд за шкірою після 40-45 років. Ефективними є натуральні маски для обличчя. Ви легко приготуєте їх із продуктів, які знайдуться на кухні. Наприклад, з фруктів та меду або з білків, кефіру.

Підтримувати тонус допоможе регулярний масаж обличчя. Проводиться він після попереднього очищення та розпарювання. Починаючи з шиї, плавними рухами ви погладжуєте та розтираєте шкіру, періодично легенько постукуючи по ній пальцями. Важливо виконувати рухи м’яко, обережно та масажними лініями. Тривалість сеансу становить від 5 до 15 хвилин. Робити вправи краще перед сном.

Косметичні засоби також допомагають у догляді за шкірою. Використовуйте якісні креми, тоніки, лосьйони, скраби, пілінги. Не заощаджуйте на декоративній косметиці і обов’язково знімайте макіяж на ніч, даючи обличчю відпочити.

Ви зможете виглядати молодо після 40 років, якщо піклуватиметеся про шкіру на обличчі, шиї та декольте. Регулярний домашній догляд та медичні омолоджуючі процедури – запорука жіночої краси та здоров’я. І досвідчені фахівці ANACOSMA підберуть вам відповідні методики.

Макаренко Оксана Олегівна
лікар-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339