icon

Осінь та зима – найкращий час для проведення пластичних операцій

21.10.2013

Наприклад, після ринопластики не рекомендується мати прямий контакт із активним сонцем протягом 2 – 2,5 місяців. Носіння сонцезахисних окулярів заборонено, це може спровокувати деформацію структур носа, що ще не закріпилися.

Після збільшення грудей потрібен час для повного загоєння шрамів, існує заборона купання в морі та перебування під сонцем. А от якщо зробити операцію в холодну пору року, то влітку можна буде красуватися новими формами в купальнику.

Після ліпосакції та абдомінопластики також заборонено купатися у відкритих водоймах та перебувати на сонці. Та й рубці після ліпосакції або абдомінопластики зроблених взимку до літа вже стануть невидимими.

Не варто забувати про компресійну білизну, яка є обов’язковою для носіння після деяких операцій. Восени та взимку воно не приноситиме таких незручностей, як у спеку влітку.

Не зайвим буде додати, що пластична операція не принесе очікуваних результатів, якщо поєднувати її з дієтою, тому що недостатнє надходження вітамінів та поживних речовин в організм може суттєво продовжити відновлювальний період. Перед будь-якою пластичною операцією рекомендується якісне повноцінне харчування, тоді реабілітація пройде легше і організм швидше «прийде до тями».

Баранов Тарас Юрійович
пластичний хірург вищої категорії клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339