icon

Пластичні операції: чи є ризик ускладнень?

31.10.2013

За статистикою, відсоток ускладнень у пластичній хірургії в рази менший, ніж у загальній хірургії. Думка про часті серйозні ускладнення після пластики – ніщо інше, ніж журналістський прийом для підняття свого рейтингу!

Звичайно, як за будь-якого втручання в організм людини, пластична операція є певним стресом для нього. Однак безперечною перевагою є те, що у пластичній хірургії не буває термінових операцій, отже, у хірурга та анестезіолога є можливість всебічно обстежити та підготувати пацієнта до оперативного втручання. До того ж пластична хірургія розвивається такими темпами, що ті операції, які ще кілька років тому вважалися травматичними (наприклад, ліпоаспірація), на сьогоднішній день вже малотравматичні (інфразвукова ліпосакція, кавітація).

Безсумнівною обов’язковою умовою зниження ризику ускладнень після пластичної операції є виконання всіх приписів лікаря до і після операції, а також правильний підбір реабілітаційних процедур.

які можливі ускладнення під час пластичної операції?Звичайно, велике значення у зниженні ризику ускладнень відіграє обладнання, за допомогою якого здійснюється операція. Клініка ANACOSMA оснащена найсучаснішим обладнанням для проведення операцій на найвищому рівні!

І на закінчення хотілося б нагадати, що всі можливі ускладнення пластичної операції сумлінний хірург має озвучити ще на консультації!

А профілактикою зниження ризику ускладнень є позитивний настрій пацієнта та повна довіра до свого пластичного хірурга!

Баранов Тарас Юрійович
пластичний хірург вищої категорії ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339