icon

Правила захисту шкіри від морозу

12.02.2012
5779

По-перше, необхідна зміна звичних засобів для догляду: якщо ви володарка жирної шкіри, то в холодну пору року слід використовувати молочко та лосьйон для нормальної та комбінованої шкіри, а якщо шкіра обличчя комбінована – отже, у цей період можна скористатися засобами для сухої або чутливої ​​шкіри. Те саме стосується кремів та масок.

По-друге , змінюємо звичний порядок використання денних та нічних кремів. Вранці використовуємо живильний, а на ніч – зволожуючий крем.

По-третє , взимку шкіра більше схильна до дегідратації, що пов’язано як з надмірною сухістю зимового морозного повітря (випарюються водяні пари), так і з надмірною сухістю в будинках, де працюють кондиціонери та центральне опалення. Тому, крім регулярного застосування зволожуючих кремів, потрібно постаратися збільшити вологість повітря в квартирі: покласти на батарею мокрий рушник, придбати зволожувач повітря, поставити акваріум або просто посудини з водою. У зимовий період треба особливо стежити за тим, щоб захисний бар’єр шкіри не був пошкоджений – вмиватися теплою водою і тільки м’якими засобами, що очищають, не користуватися скрабами і спиртовими розчинами, не терти обличчя рушником.

Також необхідно пам’ятати про те,

що зимове сонце дуже активне, тому не варто забувати і про креми із сонцезахисним фактором,
особливо на гірськолижних курортах

І, звичайно ж, у період сильних морозів не варто проводити такі агресивні косметичні процедури, як серединні та глибокі хімічні пілінги.
Підлісна Анастасія  Володимирівна
лікар-косметолог клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339