icon

Секрет досягнення стрункості

04.04.2013

Проблема надмірної ваги є на сьогодні проблемою номер один. На жаль, іноді ефективно вирішити цю проблему дієтою та активними силовими навантаженнями не зовсім вдається. У такій ситуації на допомогу може прийти догляд за допомогою сучасних апаратних технологій!

Найчастіше використовують ультразвукову терапію, мікрострумову терапію, вакуумно-роликовий масаж, кавітація, апаратний лімфодренаж і т.д. Жирова тканина кожного формується вже на четвертому місяці внутрішньоутробного періоду. Доведеним є той факт, що адипоцити (жирові тканини, здатні накопичувати жири) здатні збільшуватись у розмірах у 30-40 разів, що залежить від ступеня ожиріння.

як позбудеться зайвої вагиПідшкірно-жирова клітковина складається з поверхневого та глибокого жирового шару. Поверхневий жировий шар складається з компактних, щільних жирових прошарків, укладених у добре організовану фіброзну оболонку. А також глибокий жировий шар, який складається з більш пухких відкладень, розділених безладною мережею фіброзних перегородок. Адипоцити глибших шарів утилізують вуглець і збільшуються у розмірах швидше. І, на жаль, одними лише дієтами з такими об’ємами не впорається. Тому сьогодні естетична медицина у напрямку косметології тіла пропонує застосування більш затребуваних інноваційних методик та апаратних процедур, які не інвазивно, безпечніше та максимально ефективно допоможуть підкоригувати фігуру та повернути стрункість силуету.

Наприклад, такий метод, як кавітація дозволяє ефективно, за один сеанс, позбутися до 2 см в обсягах проблемної зони. Метод активного ліфодренажу допоможе запустити інтенсивний процес детоксикації та впоратися з набряклістю.

Для наших клієнтів дуже важливий результат , тому лікарі клініки «АНА-КОСМО» допоможуть Вам підібрати саме той метод, який призведе до гарантованого результату !

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339