icon

SPA-процедури у корекції фігури

16.02.2012
5761

Усі антицелюлітні програми складаються з 3-5 кроків:

Крок 1. Підготовка епідермісу пілінгом, скрабом.

Якщо ви забули очистити шкіру перед програмою, то залишили жировий бар’єр, який захищає шкіру від проникнення активних речовин антицелюлітних засобів. Пілінг шкіри тіла розпушує епідерміс та стимулює колагенез.

Піллінг займає за часом близько 15 хвилин і необхідний у випадках:

  • як обов’язковий перший етап всіх антицелюлітних програм для посилення проведення активних речовин spa-препаратів через епідерміс. Проводимо на початку лікувальної програми і не рідше 1 разу на два тижні як частина антицелюлітних програм.
  • при глибокому проникненні – для стимуляції колагеногенезу в anti-age, для підтяжки в’ялої шкіри (ліфтинг) – 1 раз на тиждень, чергуючи з мезотерапією та обгортаннями.

Крок 2. Стимуляція мікроциркуляції ліпотоніком з кофеїном, активація ліполізу .

Кофеїн особливим чином змінює мікроциркуляцію та обмін жирової тканини, посилюючи ефективність усіх антицелюлітних засобів.

Крок 3. Обгортання альгінатні, водоростеві під термоковдрою .

Тепло, «розганяючи» метаболізм, змушує ферменти розщеплювати жири, а судини, що розширюються, — швидше виводити продукти обміну. Гарячі обгортання, інфрачервоні сауни, електричні термоковдри, термоактивні препарати для масажу – вони буквально «спалюють» жирову тканину.

Кріотерапія – метаболічні та нейромоторні зрушення під впливом холоду посилюють мікроциркуляцію, посилюючи лімфодренаж, зменшуючи об’єм клітковини, сприяють зменшенню застою та детоксикації. Кріопроцедури особливо ефективні після використання теплових процедур.

Морські водорості та мінерали через свій склад мають багатосторонній біостимулюючий ліпотонізуючий ефект. Так, за одну півторагодинну процедуру пацієнт втрачає до 5 см об’єму, причому з досить стійким результатом. Відповідно, в антицелюлітних комплексах щонайменше раз на тиждень проводимо водоростеві обгортання.

Крок 4. Апаратні процедури: пресотерапія, міостимуляція, вакуумно-роликовий масаж, ультразвуковий фонофорез та ін.

Ліфтинг шкіри – обов’язковий компонент програм для схуднення. Після зменшення об’ємів шкіра втрачає пружність та обвисає. Найкращі поєднання ліфтинг-програм: пілінг + теплопроцедури (обгортання) + кріо. Механічні масажі проводяться легко, поверхнево – щоб не розтягувати шкіру. Підключаємо ультразвуковий фонофорез та альгінатні обгортання.

Монотерапія (використання лише однієї методики) якщо дає результат, то дуже короткочасний. Доцільно максимально можливе використання антицелюлітних препаратів з апаратними методиками.

Хороші результати отримуємо при використанні міостимуляції, пресотерапії, вакуумно-роликового масажу з активаторами ліполізу та зволоження. Термоковдра з водоростевими обгортаннями та лімфодренуючим масажем.

Крок 5. Захист та фінішне зволоження шкіри.

Легкий масаж зі спеціальним маслом надовго збереже ефект оксамитової та доглянутої шкіри.

Не забуваємо, звичайно, про дієту. Виключаємо вживання солоної їжі та обмежуємо прийом рідини як мінімум за 3-4 години до та після антицелюлітних процедур. Природно, протипоказано зловживання продуктів, що містять кофеїн при використанні кофеїновмісних засобів в процедурах по тілу.

Таких інтенсивних курсів догляду за тілом досить 2-3 курси на рік, виходячи з індивідуальних особливостей кожного організму і 1 раз на тиждень або 1 раз на два тижні підтримуюча процедура + обов’язковий домашній догляд, що закріплює.

Домашній догляд для підтримки ліфтингу – ефект професійних процедур

Дуже добре, якщо використовуються препарати домашньої серії тієї ж професійної лінії, яка використовується фахівцем під час процедури.

Гнура Олександра Олександрівна
лікар-косметолог, спеціаліст по схудненню клініки ANACOSMA

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339