icon

Втомилися від стомлюючого щоденного макіяжу? Перманентний макіяж.

05.07.2016

Не одна година може знадобитися для досягнення красивого контуру губ, подовження та надання яскравості бровам, виразності очам. Однак неохайний дотик до обличчя або раптовий дощ моментально псують трудомістку процедуру макіяжу.

Ви, мабуть, втомилися від стомлюючого щоденного макіяжу. Безумовно, виглядати хочеться красиво та ефектно; хочеться ходити в басейн, але не хвилюватись за свій макіяж; а у випадку, наприклад, якщо косметика викликає у вас алергію, то єдиним правильним та оптимальним рішенням у цій ситуації буде перманентний макіяж.

Від звичайного татуювання, звичайно, необхідно відрізняти перманентний макіяж. У процесі нанесення татуювання проводиться прокол шкіри завглибшки до двох міліметрів, що дає стійкий довготривалий ефект.

І лише на один міліметр здійснюється прокол шкіри при перманентному макіяжі, і використовується лише натуральні пігменти, які безслідно розсмоктуються через деякий час. А при нанесенні татуювання використовуються хімічні елементи, які сприяють вічності нанесеного зображення.

Відомі кілька типів перманентного макіяжу:

  1. татуаж губ (візуально збільшується розмір губ, здійснюється корекція форми)
  2. татуаж брів (надає бровам яскравість та форму)
  3. татуаж очей (виразніший і сексуальніший погляд).

Залежно від фарб, що використовуються, перманентний макіяж тримається від шести до семи місяців.

Завдяки перманентному макіяжу також можливо:

  • підтушувати шрами
  • зімітувати родимки
  • позбутися небажаних пігментних плям.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339