icon

У чому секрет роботи косметолога?

10.04.2014

На консультації фахівець не лише вивчає стан шкіри пацієнта, а й збирає загальний анамнез, функціональні особливості шкіри, визначає переважний тип старіння (фото-, хроностаріння, старіння, пов’язане з менопаузою), дає рекомендації з огляду на зовнішні фактори, такі як спосіб життя пацієнта , дисциплінованість, темперамент, пора року тощо.

Перше, що має рекомендувати косметолог, це, не дивуйтеся, заходи щодо збереження та відновлення зубного ряду.

Етап 1: Нормалізувати тонус м’язів обличчя та шиї.

безопераційна підтяжка особиУ нижній частині обличчя м’язи схильні до птозу та атонії, тому тут застосовуються різні види масажів, міостимуляція, мікрострумова терапія, безопераційна підтяжка обличчя. М’язи верхньої третини обличчя, як правило, схильні до гіпертонусу, тут необхідна корекція за допомогою препаратів ботулотоксину, але зазвичай це відкладається наостанок.

Етап 2: Відновити бар’єрні функції шкіри та рельєф.

З цим чудово справляються такі процедури, як Мікродермабразія, пілінги, післядоглядові процедури зі зміцнення ліпідного бар’єру та зволоження поверхневих шарів епідермісу.

Етап 3: Ремоделювати та оновити шкіру.

Тут використовуємо Біоревіталізацію, Плазмоліфтинг та Лазерне лікування шкіри, оптимально поєднуючи їх, виходячи з індивідуальних потреб пацієнта.

На заключних етапах застосовується контурна ін’єкційна пластика з використанням філерів на основі гіалуронової кислоти. У пацієнтів із вираженими мімічними зморшками можлива корекція препаратами ботулотоксину.

безопераційна підтяжка особиЯкщо пацієнтом приймається рішення про пластичну операцію, то тут також потрібна ретельна підготовка до операції та комплекс реабілітаційних заходів після неї.

Зрозуміло, що всі косметологічні процедури повинні проходити на фоні ретельного всебічного медичного обстеження. Саме тому косметологи клініки АНА-КОСМО працюють у комплексі із гінекологом, терапевтом, ендокринологом. Естетичні процедури дають максимальний результат за умови правильно проведеної дезінтоксикації, клітинного наповнення, відновлення балансу та розумної стимуляції клітин організму, за дотримання принципів здорового способу життя та правильного харчування.

Пам’ятайте, починати догляд за собою потрібно якомога раніше, адже вікові зміни організму та шкіри, як і будь-яку хворобу, звичайно ж, легше запобігти, ніж лікувати.

Будьте здорові та красиві!

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339