icon

Жіночі «шпильки» – користь мезотерапії

13.03.2013

Мезотерапія існує вже близько 50 років, а назву та саму процедуру вигадав французький лікар Мішель Пістор. Мезотерапія – це підшкірне або менш глибоке внутрішньошкірне введення лікарських засобів у мінімальній дозі, що згодом гарантовано покращує зовнішній вигляд обличчя. Головні принципи мезотерапії – мало, локально та рідко. Потрібно використовувати невелику дозу препарату, колоти неглибоко і саме в місце, де препарат необхідний. Робити ін’єкції слід не частіше ніж один раз на тиждень. Методика дозволяє створити ефект так званого «шкірного резервуару», завдяки чому речовина поступово і рівномірно засвоюється і довго зберігається в тканинах, підтримуючи їхній молодший вигляд.

Сеанс лікувальної магії

Сеанси мезотерапії обличчя умовно поділяються на терапевтичні (лікувальні) та омолоджуючі. Наприклад, терапія вугрової хвороби та її усунення передбачає запровадження антибіотиків, вітамінів, антиоксидантів. Підтяжка щік, що обвисають, і шкіри під очима – вимагає препаратів для ліфтингу, колагену та еластину, ліполітиків. Корекція зневоднення, лущення, тьмяності та втоми шкіри, зморшок – відбувається за допомогою гіалуронової кислоти.

Коктейль замовляли?

Існують готові «коктейлі» для мезотерапії та окремі препарати для змішування. Безумовно, використання готових коктейлів зручніше. Але фахівці найвищого рівня вважають за краще готувати «коктейлі» самостійно, щоб досягти максимального оздоровчого впливу на проблемну зону. Бажано, щоб лікар готував коктейль безпосередньо перед його введенням. А щоб знизити ризик для здоров’я, можна комбінувати максимум – 3-5 компонентів.

Прийшовши до салону переконайся, що заклад має медичну ліцензію, а лікар – диплом і сертифікат про закінчення курсів мезотерапевтів.

Шкіру на капремонт

За допомогою мезотерапії можна:

  • Вирівняти колір обличчя;
  • Поліпшити структуру та тонус шкіри;
  • Надати їй доглянутого вигляду і повернути здорове сяйво;
  • Зменшити купероз;
  • Досягти глибокого зволоження;
  • Боротися із целюлітом.

Однак не варто чекати від мезотерапії чарівного ліфтинг ефекту! Ця методика – лише частина омолоджуючої програми, до якої входять пілінги, професійний косметичний догляд, контурна пластика. Назавжди усунути зморшки за допомогою мезотерапії неможливо! Помітні перетворення «мінус-час» відбуваються завдяки відновленню обмінних процесів: шкіра ненадовго повертається у стан своєї минулої молодості. Однак за допомогою мезотерапії та правильно підібраного косметичного догляду можна зберігати шкіру в хорошому стані до похилого віку.

Скарби біоревіталізації

Біоревіталізація – це щось середнє між мезотерапією та контурною пластикою. В основі методу – всюдисущий гіалуронан, стабілізований особливим чином, але його концентрація набагато вища, ніж у засобах, які призначені для мезотерапії.

Результат дії методу можна умовно поділити на «швидкий» та «повільний». Що ж відбувається швидко? По-перше, після процедури буквально відразу помітне розгладжування зморшок та складок. Цей ефект тимчасовий і проходить за 7-14 днів, але і не він є кінцевою метою процедури. А що ж відбувається «повільно»? Введена ззовні гіалуронова кислота поглинається клітинами шкіри і вони починають виробляти власну гіалуронову кислоту, синтезують волокна еластину та колагену. Внаслідок такої регенерації тонус шкіри покращується, знижується кількість зморшок.

Увага на протипоказання!

Серйозним протипоказанням для мезотерапії є патологія згортання крові, при якій будь-який укол може спровокувати виникнення гематом. Також вона небажана людям, чия шкіра вкрита безліччю родимок. Робити ін’єкції у місце, де є родимки – неприпустимо! До протипоказань відносяться і аутоімунні захворювання (хвороби сполучної тканини, аутоімунний зоб). Ці недуги непередбачувані та примхливі у своїх проявах, тому мезотерапія може викликати порушення в імунній системі. Від методики слід відмовитись, якщо є онкозахворювання, ендометріоз, схильність до утворення келоїдних рубців, які можуть виникнути в зоні уколу. Не можна застосовувати мезотерапію при гострому герпесі. Якщо знехтувати цим правилом, після процедури герпетичні бульбашки можуть поширитись по всьому обличчю.

Без голки

Нині салони краси все частіше пропонують безін’єкційну мезотерапію. Косметологи відзначають, що такий спосіб зветься мезотерапією з великою часткою умовності. Речовини-сироватки проникають у шкіру за допомогою різних апаратів, проте не досягають тієї глибини, яка можлива лише за ін’єкційної процедури.

Важливо:

що потрібно перш ніж розпочати курс процедур мезотерапії?Перш ніж розпочати курс процедур – потрібно скласти письмову угоду з адміністрацією салону, в якій буде обговорено: який препарат і в яких дозах тобі вводитимуть, усі протипоказання препарату та можливі ускладнення після його застосування.

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339