icon

Денищук
Павло
Андрійович

Провідний пластичний хірург, канд. мед. наук, завідувач відділенням хірургії. Президент USAPS, член ISAPS та ASBS (США)
da1
15 тис. вдячних пацієнтів
da2
15 ноу-хау визнаних у всьому світі
da3
32 роки практичного досвіду
Життєве кредо
Моя пластична хірургія —
це єдність душі і розуму
Інформація про лікаря
Всесвітньо відомий пластичний хірург.
Визнаний у світі за безпеку і якість авторських методик ринопластики і підтяжки обличчя.
Навчив більше 350 хірургів-послідовників з усього світу у власній Школі пластичної хірургії.
32 роки успішного досвіду, кандидат медичних наук.
Засновник першого в Україні міжнародного конгресу пластичної хірургії і косметологи ICAMPS, відомого у всьому світі.
Член Міжнародного товариства пластичних хірургів ISAPS, Президент Українського товариства естетичних пластичних хірургів USAPS, член Американсього товариства пластики грудей.
Послуги
Новаторство і розробки
Вперше розробив трирівневий спосіб омолодження повного обличчя, визнаний у всьому світі
У 2002 році першим в Україні провів операцію ультразвукової ліпосакції в умовах клініки ANACOSMA
Розробив і запатентував спеціальну канюлю для ефективного хірургічного лікування гіпергідрозу (підвищеного потовиділення) (Патент №28997)
Вперше розробив методику техніки адаптації верхнього клаптя при абдомінопластиці (пластики живота)
Модифікував розширений привушний лігатурний ліфтинг (підтяжку нитками)
Першим в Україні для діагностики первинного гіпергідрозу впровадив метод газохроматографичного аналізу жирно-кислотного складу ліпідів поту (Патент №16498)
Вперше розробив метод оцінки порушень жирового метаболізму при первинному гіпергідрозі на різних етапах лікування (Патент № 37034)
Вперше розробив інтегральний діагностичний коефіцієнт тяжкості захворювання при первинному аксілярному гіпергідрозі (Патент № 52173)
Наукові доповіді на міжнародних конференціях
2002 рік

Перша науково-практична конференція «Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії». Доповідь: «Ультразвукова ліпоаспірація і її можливості»

Україна, Київ
2004 рік

Перший з’їзд Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів. Доповіді: «Порівняльна характеристика препаратів для контурної пластики. Ліпофіллінг», «Транскон’юнктивальна блефаропластика, роль в естетичній хірургії периорбітальної зони», «Перший досвід застосування ультразвукових технологій у нестандартних ситуаціях», «Озонотерапія, мезотерапія і гірудотерапія в ранньому реабілітаційному періоді пластичних операцій»

Україна, Київ
2006 рік

ІІ науково-практична конференція пластичної хірургії та естетичної медицини. Доповідь: «Ультразвукові технології у пластичній хірургії. Шестирічний досвід. Ускладнення та їх вирішення».

Україна, Київ
2006 рік

V Європейський конгрес естетичної медицини. Доповіді: «Ультразвукова дезінтеграція, як радикальний метод лікування пахвового гіпергідрозу», «Ультразвукові технологи в пластичної хірургії»

Польща, Краків
2006 рік

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Стандартизація методів лікування в пластичної та реконструктивної хірургії». Доповіді: «Особливості омолодження повного обличчя», «Ультразвукова дезінтеграція як радикальний метод лікування пахвового гіпергідрозу», «Стандартизація і методологія ультразвукових технологій в пластичій та естетичній хірургії»

Україна, Київ
2008 рік

II з’їзд Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Доповідь: «Нові методи діагностики, профілактики і хірургічного лікування первинного гіпергідрозу»

Україна, Київ
2010 рік

Міжнародний конгрес з пластичної естетичної хірургії і дерматокосметології. Доповіді: «Можливості стабілізації результатів омолоджувальних операцій у пацієнтів з повним обличчям», «Нові методи діагностики та хірургічного лікування первинного аксилярного гіпергідрозу»

Грузія, Тбілісі
2014 рік

Міжнародний конгрес ISAPS (Міжнародна асоціація естетичних і пластичних хірургів). Доповіді: «Стабілізація результатів омолоджувальних операцій у пацієнтів з повним обличчям», «Нові методи діагностики та хірургічного лікування первинного аксилярного гіпергідрозу»

Індія, Джайпур
2014 рік

Міжнародний саміт з естетичної і anti-aging медицини «Aesthetic Academy». Нові тренди в пластічній хірургії та естетичній медицині. Як покращити результат в щоденній роботі”. Доповіді:« Омолодження повного особи. Значення реабілітаційних процедур в післяопераційному періоді», «Використання хрящових автотрансплантатів шовних технологій при закритій ринопластиці. Можливості реабілітаційних процедур»

Україна, Одеса
2014 рік

IV З’їзд Всеукраїнської Асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Доповіді: «Трирівневий підхід до омолодження повного обличчя», «Можливості використання хрящових аутотрансплантантів при закритій ринопластиці»

Україна, Київ
2016 рік

23-й міжнародний конгрес з пластичної хірургії ISAPS. Доповіді: «Ознаки довічного ефекту після хірургічного лікування гіпергідрозу», «Роль хрящового аутотрансплантата і шовних технологій при закритій ринопластиці», «Комплексне використання хірургічних та молоінвазівних технологій в омолодженні обличчя і шиї. Ліпофілінг»

Японія, Кіото
2017 рік

Проведення демонстраційної операції з аугментації (збільшення грудей) в рамках міжнародного конгресу пластичних хірургів ISAPS Visiting Professor Program III

Україна, Київ

Участь у  щорічному засідання членів Американсього товариства пластики грудей. Доповідь “Мій досвід збільшення грудей імплантами”

США
До та після
Сертифікати
Відео
Screenshot_2
Збільшення грудей: правда і міфи
Screenshot_3
Збільшення грудей після пологів
Screenshot_1
Як проводиться пластика носа? Реальна історія і відгук про ринопластику
Screenshot_4
Як позбавитись зморшок
Screenshot_5
Телеканал Інтер про пластику носа
Screenshot_6
Роксолана зробила пластику!
показати ще
Відгук про Денищука П.А.
Величезне спасибі Денищуку Павлу Андрійовичу.Прекрасний, хороший і чуйний чоловік. Дай Бог йому здоров'я.З повагою Козар Т.І.
03.03.2020
Отзыв о докторе Денищуке П.А.
Pavel Andreevich, vi spasli mne zhyzn! Vy neveroyatno dyshevnyi chelovek!
03.03.2020
Отзыв о ринопластике у Денищука П.А.
Павел Андреевич! Вы делаете чудеса! Спасибо!)) Мой носик просто невероятен и дышать стало легко!
02.02.2019
Підтяжка обличчя у Денищука
Готуйтесь до досить довгої реабілітації. Але повірте мені результат того вартий.Підтяжку робив Денищук. Я приносила йому фото 20річної давності. Під час реабілітації їла через трубочку, був набряк і сенці. Реально вийти в люди можна було не раніше ніж через 3-4 тижді
03.03.2020
ВІДГУКИ
Відгуки в соціальних мережах
Відгуки на сайті

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339