Омолодження фібробластами

У будь-якому віці омолодження фібробластами (неофіброліфтинг) поверне пружність Вашій шкірі на довгі роки без операції і “уколів краси”!

Записатися на консультацію

Про процедуру

Фібробласти – це особливо цінні клітини для шкіри. Вони виробляють білки, що роблять її пружною. З віком кількість цих важливих клітин стає менша, вони старіють, виконують свої функції повільніше. Як наслідок -і на шкірі з'являються зморшки, вона обвисає. Особливо швидко це проявляється на таких зонах, як обличчя, шия, лінія декольте та кисті рук. Повернути шкірі молодість допоможе збільшення кількості фібробластів до рівня, що максимально відповідає стану молодої шкіри. Процедура по збільшенню їхньої кількості називається неофіброліфтинг або омолодження фібробластами. Ці клітини вже давно визнані в косметології одними з найкращих, результативних і безпечних процедур для природного омолодження шкіри. Більш того, омолодження фібробластами схвалено американським управлінням з контролю якості харчових і медичних продуктів.

Мені це підходить?

Цей тип омолодження забезпечує швидке і комфортне досягнення ефекту. Усього через 10-14 днів після першої процедури Ви помітите перші ознаки омолодження!

Показання

 • Вік від 40 років (саме з цього віку часто відбувається різке зниження якості та кількості фібробластів в шкірі, і вона починає старіти)
 • Зморшки, обвисання, втрата тонусу шкіри тощо
 • Дефекти шкіри (рубці, розтяжки)

Результат

 • Протягом року після процедури: покращення пружності, позбавлення від дрібних зморшок, зменшення середніх і глибоких зморшок (навколо очей - на 92%, на щоках - на 87%, навколо губ - 55%, шия і декольте - на 95%)
 • Тривалий ефект до 5 років
 • Природний результат

Які зони можна омолодити фібробластами?

Обличчя
Декольте
Руки
Тіло

Як проводиться процедура?

1

Консультація, обстеження

На першій консультації лікар-дерматолог призначить Вам проведення детального клініко-лабораторного обстеження організму, щоб виключити кожне з можливих протипоказань і упевниться, що процедура для Вас безпечна і ефективна. У Києві в клініці АНА-КОСМО Вам будуть надані тільки достовірні методики діагностики шкіри: фотодокументація, дерматоскопія і ультразвукове дослідження шкіри, що проводяться із застосуванням інноваційного апарату Cortex, який визначає реальний біологічний вік Вашої шкіри до процедури, а також показує динаміку поліпшення після неофіброліфтинга.
2

Забір матеріалу

Після обстеження лікар робить забір зразка шкіри у пацієнта за допомогою панч-біопсії в завушній зоні. Це безболісна процедура, яка займає не більше 5 хвилин. Фактично, саме цей зразок є основою для омолодження фібробластами.
3

Розмноження клітин

Зі зразка матеріалу пацієнта в культуральній лабораторії виділяють фібробласти, розмножують їх до необхідної кількості , а потім відбирають наймолодші з них. Розмноження відбувається протягом 2-8 тижнів.
4

Проведення процедури

Неофіброліфтинг складається з 3 ін'єкційних введень клітин під шкіру. Перед кожною процедурою також проводиться плазмоліфтинг, що готує шкіру, покращує і прискорює приживлення пересадженого матеріалу і ефект омолодження. Омолодження фібробластами в Києві в клініці АНА-КОСМО може проводиться у будь-якій зоні обличчя або тіла (шия, декольте, руки тощо). Допомагає усунути й розтяжки та рубці.
5

Відновлення і результат

Омолодження фібробластами абсолютно безболісне і безпечне. Воно не супроводжуються алергічними реакціями, адже це Ваші власні клітини. Виключені набряки, тому що процедура здійснюється за допомогою стандартних уколів, без розрізів. Омолодження фібробластами забезпечує швидке і комфортне досягнення ефекту. Пройде всього кілька тижнів і неофіброліфтинг покаже перші результати, а саме - поліпшення кольору шкіри та зменшення кількості зморшок.
!

Зверніть увагу

Процедура неофіброліфтинг в Києві в клініці АНА-КОСМО також передбачає створення в біобанку персонального сховища пацієнта з власними молодими фібробластами, для проведення процедур клітинного омолодження у майбутньому. Слід зазначити, що чим молодша шкіра, тим більше якісних клітин збережеться на майбутнє і тим ефективнішим буде омолодження з їх використанням. Тому подбати про запас власних фібробластів варто якомога раніше. Надалі Ви зможете використовувати свої фібробласти для косметологічних процедур.

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

После второй беременности и родов кожа стала просто ужасной…мелкие морщины. Я не любитель “еженедельного посещения косметолога”, хотелось сделать что-то кардинальное и на долго и чтоб результат классный …но пластика пока не вариант. Спасибо Шалварову Константину Сергеевичу, что порекомендовал фибробласты. Это как раз то, что нужно было! Кожа стала гладкой, сиять, морщинки ушли)   Плюс естественность процедуры и минимальное вмешательство порадовали.  Не могу наглядется в зеркало!Снова почувствовала себя молодой и красивой:) Но не стоит ожидать мгновенного результата, так как, как говорил доктор, клеточки должны заработать. У меня на первые результаты ушел месяц

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Як медик, була приємно здивована, що в Україні вже доступні такі процедури. Нещодавно завершила курс.Якість шкіри щодня стає кращою. Дуже приємне враження склав про себе, та й про клініку загалом, доктор Селевьорстов. Буду рекомендувати знайомим

Читати далі
Катерина Душко

Меня поймёт каждая женщина за 40. Морщины, дряблость, все начало опускаться. Про неофибролифтинг узнала от своего любимого косметолога Ольги Владимировны. Однозначно были сомнения, но привлекала «натуральность», так как уже очень пугают «переколотые» барышни. Я прошла уже почти весь курс и как раз начал проявлятся эффект. Мелкие морщинки понемногу уисчезают и качеств кожи стало заметно лучше, особенно порадовало, что пигментация ищезает…

Читати далі
Ирина

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Яка ціна омолодження фібробластами?

від 25000 грн
Ціна курсу неофіброліфтінга може бути озвучена тільки під час консультації, оскільки курс складається індивідуально під потреби Вашої шкіри
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайтеся про Ваш персональний курс омолодження фібробластами на консультації!

Запишись на консультацію