Омолодження стовбуровими клітинами

Одним з інноваційних способів повернення молодості шкірі на довгі роки стали стовбурові клітини. Без операції і препаратів! У будь-якому віці!

Записатися на консультацію

 

 

 

 

Про процедуру

Найцінніший біологічний матеріал, який є в організмі кожної людини, – це стовбурові клітини. Протягом життя вони борються із захворюваннями і старінням, оновлюючи органи і тканини завдяки своїй здатності перетворюватися у їхні молоді клітини. Проте з віком їхні кількість і якість зменшуються. У результаті ми спостерігаємо старіння, зокрема шкіри. Саме тому сьогодні в косметології стали все частіше використовувати стовбурові клітини. По суті, омолодження стовбуровими клітинами – це можливість повернути їхні кількість і якість в шкірі, щоб вона довго залишалася молодою, красивою і здоровою.

Мені це підходить?

Показання

 • Вік від 40 років (саме з цього віку найчастіше відбувається значна втрата стовбурових клітин у шкірі)
 • Зміни шкіри з віком (зморшки, пігментація, судинна сітка тощо)
 • Індивідуальні особливості шкіри (суха, чутлива або жирна шкіра)
 • Дефекти шкіри: рубці і плями після акне, постакне, шкірна пігментація, розтяжки

Результат

 • Здоровий і молодий колір шкіри
 • Зникнення дрібних зморшок
 • Зменшення кількості і глибини середніх і глибоких зморшок
 • Рівна шкіра без вад
 • Зникнення сухості
 • Природний захист шкіри від старіння протягом багатьох років
 • Ефект омолодження, що збільшується протягом до 5 років

Які зони можна омолодити стовбуровими клітинами?

Обличчя
Декольте
Руки
Рубці

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Омолодження стовбуровими клітинами в Києві в клініці АНА-КОСМО можна пройти тільки після консультації лікаря. В рамках консультації лікар огляне Вас, призначить план необхідного обстеження і курсу процедур.
2

Обстеження

Омолодження стовбуровими клітинами (ціна доступна за телефоном (044) 483-21-78) передбачає створення детального «Паспорт здоров'я» пацієнта, що складається з клініко-діагностичних досліджень, висновків лікарів клініки АНА-КОСМО, а також комп'ютерної діагностики шкіри за 7 параметрами на апараті Cortex, який дозволяє оцінити стан шкіри на поточний момент (її реальний біологічний вік, а не паспортний) і після проходження курсу. Детальне обстеження необхідно, щоб упевнитися, що Ви готові до омолодження стовбуровими клітинами.
3

Забір і розмноження клітин

Після обстеження лікар здійснює забір зразка Вашої жирової тканини у пацієнта. Саме вона є джерелом найцінніших стовбурових клітин. Зразок доставляється в культуральну лабораторію, де кращі біотехнологи виділяють з нього стовбурові клітини, протягом 3-8 тижнів розмножують і відбирають наймолодші. Робота з матеріалом здійснюється тільки в високотехнологічній лабораторії GMP-стандарту.
4

Проведення процедури

Виконання процедури введення матеріалу здійснюється за міжнародними протоколами, стандартами якості та безпеки. Застосовуються тільки власні стовбурові клітини пацієнта, що гарантує безпеку процедури, та збільшує її ефективності. Вони вводяться в необхідні зони (обличчя, шию, лінію декольте, руки, тіло), відповідно до індивідуального курсу процедур.
5

Відновлення і результат

Як такого періоду відновлення після курсу немає, тому що омолодження стовбуровими клітинами в Києві в клініці АНА-КОСМО проводиться ін'єкційно. Перші результати можуть бути помітні на шкірі вже через кілька тижнів після введення (важливо, що ступінь результативності залежить від індивідуальних особливостей організму, способу життя, тому може різнитися в кожному конкретному випадку). Ефективність стовбурових клітин в косметології підтверджена як міжнародними, так і власними дослідженнями клініки, проведеними спільно з провідними державними науковими установами. Цією процедурою успішно скористалися сотні тисяч жінок і чоловіків по всьому світу. Найбільшу популярність вона отримала у США. Зростаючий результат можна спостерігати вже більше 5 років.
!

Зверніть увагу

В рамках процедури у біобанку буде створено Ваше персональне сховище, що міститиме Ваші молоді стовбурові клітини. Забір стовбурових клітин важливо здійснювати якомога в більш ранньому віці, тому що з віком їхня якість в організмі погіршується і, відповідно, знижується ефект омолодження. Збережений матеріал можна використовувати для омолодження навіть через 30 або 50 років. На кріозберігання закладаються від 30 млн стовбурових клітин пацієнта, які можна зберігати нескінченно довго і скористатися у будь-який момент. Кріозберігання біоматеріалу в банку підтверджується видачею пацієнтові спеціального сертифікату.

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Мотивацией пойти в клинику стал тот факт, что с каждым годом кожа становилась всё хуже. А на пластику я ещё не готова. Да и кардинально улучшить качество вряд ли можно ещё чем-нибудь, чем стволовыми клетками. Выбирала между липофилингом и «очищенными» стволовыми клетками. По факту остановилась на втором. Какого-то дискомфорта не было, перед процедурой сделали обезболивание. После прошло уже почти 6 месяцев. Впервые увидела какие-то изменения в зеркале только через 1-1.5 месяца. Но на диагностике было заметно, что глубина морщин уменьшилась уже после 2- недель. Но врач говорит, что для таких клеточных методов важно время, поэтому жду ещё большего результата. Плюс в том, что я уже не трачу время на уходовые процедуры. Кожа стала увлажнённой, более молодой и здоровой

Читати далі

Теперь точно могу утверждать, что это самый способ изавиться от морщин и сделать кожу сияющей! И самое важное – без травматизма и боли. В других клиниках предлагали или косметологические процедуры, которые, поверьте моему опыту, не дадут такого кардинального эффекта, или пластику. В Ана Космо меня не только приняли, но и, спасибо огромное, помогли. Большое спасибо!!

Читати далі
Larisa

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Скільки коштує процедура?

від 38 000 грн
Курс омолодження стовбуровими клітинами складається з кількох введень, кількість яких визначає лікар після обстеження пацієнта
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі омолодження стовбуровими клітинами?

Запишись на консультацію