Плазмоліфтинг (PRP терапія)

Наймодніша і затребувана процедура природного омолодження в світі – це омолодження плазмою крові! (Київ, АНА-КОСМО)

Записатися на консультацію

Про процедуру

Наша кров, точніше її плазма, містить унікальні фактори росту, які оновлюють шкіру, змушують клітини працювати швидко, як у молоді роки. Фактори росту постачаються по судинах в шкіру протягом усього життя. Однак, на жаль, з часом судини починають працювати гірше, як би нам цього хотілося, і «доставка» цінного матеріалу в потрібній кількості не відбувається. Як наслідок - клітини працюють повільніше, шкіра старіє, втрачає колір, з'являється сухість і зморшки. Відновити кількість факторів росту можна за допомогою процедури плазмоліфтинг. Вона ще відома як PRP терапія, тобто омолодження плазмою крові.

Мені це підходить?

Найчастіше плазмоліфтинг використовують з метою омолодження обличчя. Однак фактори росту плазми позитивно впливають і на лікування волосся, і навіть на омолодження піхви. А для більш глибокого і довгострокового омолодження шкіри в клініці також є омолодження стовбуровими клітинами

Показання

 • Вікові зміни шкіри обличчя (зморшки, сухість)
 • Дрібні мімічні зморшки
 • Профілактика розтяжок, обвисання шкіри при схудненні
 • Сухість після засмаги
 • Відновлення шкіри після лазерного або хімічного пілінгу
 • Вугрі
 • Пігментні плями
 • Підготовка до пластичної операції або іншої косметологічної процедури

Результат

 • Пружна шкіра, без зморшок
 • Сяючий колір та молодий вигляд
 • Зволожена шкіра
 • Посилення захисних властивостей шкіри проти інфекцій та процесів старіння
 • Усунення вікових проявів (пігментація тощо)
 • При використанні плазмоліфтинга для волосся сповільнюється випадання волосся вже на 3-й день після процедури. Крім того, усувається лупа, знижується жирність волосся, прискорюється ріст здорового волосся

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Тільки лікар під час огляду на консультації може точно визначити необхідність процедури для вирішення завдань. Також під час огляду він призначає схему лікування, це може бути як просто плазмоліфтинг обличчя (курс, що складається з 3-4 сеансів), так і, наприклад, поєднання омолодження плазмою крові і лазерного омолодження. Призначена схема буде підібрана індивідуально для рішення саме Ваших завдань.
2

Проведення процедури

Плазмоліфтинг обличчя (як і волосся) починається з забору венозної крові пацієнта (всього до 60 мл). Потім за допомогою спеціальної апаратури з крові виділяється плазма, яка містить ті самі цінні ростові фактори, які відновлюють і омолоджують клітини нашої шкіри. Омолодження плазмою крові можливо таких зон, як обличчя, шия, лінія декольте, кисті рук, внутрішня поверхня стегон, сідниці, спина, руки.
3

Відновлення

Оскільки плазмоліфтинг - це використання власної плазми крові, то процедура вважається абсолютно безпечною. Однак після PRP терапії слід утриматися від відвідування сауни або басейну. Ви зможете спостерігати ефект від процедури вже через кілька тижнів.
!

Зверніть увагу

Плазмоліфтинг в Києві в клініці АНА-КОСМО не тільки комбінують з іншими омолоджувальними процедурами, але й можуть призначити як підготовку до пластичної операції.

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Страдала от угревой сыпи долгое время, перепробовала все, плазмолифтинг стал последней попыткой. Я попала к Ольге Хусид, и это лучший специалист, с которым я сталкивалась! Очень чуткий врач с высоким уровнем подготовки. Впервые за 24 года я могу наслаждаться гладкой кожей без ужасных высыпаний!! Спасибо вам огромное за то что изменили мою жизнь!

Читати далі
Карина

После родов пошел сильный гормональный сбой. Волосы стали выпадать буквально клочками. Поверьте, перепробовала всё, что можно…и народные средства, и то, что назначали врачи.  В Ана-космо предложили сделать плазмолифтинг. Эффект проявился уже через несколько дней, появились маленькие отросшие молодые волосы, росческу нужно ситись всё реже, то есть выпадение сокращается.  Словами не передать, как я себя чувствую! Спасибочки!!

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Тепер обожнюю цю процедуру. Але обов’язково звертайте увагу на виробника пробірки! Раніше робила в іншому місці і результатом була засмучена. Коли потрапила в Ана-космо до Оксани Олександрівні, вона запропонувала пройти курс плазмоліфтінга на обличчі і шиї, я поставилася скептично. Але тепер бачу результат і дуже задоволена!

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

А мені підходить плазмоліфтинг?

Запишись на консультацію