3D омолодження шкіри

Комплекс апаратних методик, які зроблять Вашу шкіру молодою, сяючою, підтягнутою і гладкою! (Київ, АНА-КОСМО)

Записатися на консультацію

Мені це підходить?

3D-омолодження значно поліпшує стан шкіри, здійснює anti-age терапію всіх її структур і шарів за рахунок використання таких апаратних методик, як безопераційний ліфтинг Альтера і лазерне омолодження шкіри Cutera

Показання

 • Зморшки
 • Обвисання шкіри
 • Втрата контуру обличчя
 • Нависання верхньої повіки
 • Розширені пори
 • Висипання
 • Судинна сітка
 • Блідий і втомлений колір обличчя

Результат

 • Рівна, гладка, без судин і висипань фактура шкірного покриву
 • Молодий і сяючий колір шкірного покриву
 • Підтягнута шкіра, без зморшок
 • Молодий контур, відкритий погляд

Які зони можна омолодити?

Обличчя
Декольте
Шия

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Стан шкірного покриву характеризується трьома параметрами: колір, фактура і пружність. Для того щоб шкіра виглядала молодою, необхідно враховувати всі ці три параметри. З цією метою фахівці клініки АНА-КОСМО розробили програму апаратного омолодження без ін'єкцій або хірургічного втручання, під назвою «3D омолодження шкіри». Проходження програми дозволяє усунути ознаки старіння за рахунок потужної стимуляції власних ресурсів, що стає можливим при використанні апаратів лазерного омолодження Laser Genesis і безопераційної підтяжки АЛЬТЕРА. Програма 3D омолодження коригується під Ваші індивідуальні потреби. Під час консультації лікар огляне Вас, вислухає, що саме Ви хотіли б змінити, а також, за необхідністю, проведе дослідження на апараті Cortex, який за допомогою ультразвуку визначить проблемні місця Вашої шкіри на більш глибокому рівні за сімома ключовими параметрами. Також цей апарат – найкраща можливість відстежити процес повернення молодості.
2

Проведення процедури

Найчастіше програма 3D омолодження лиця, шиї і лінії декольте складається з однієї процедури ліфтингу необхідної ділянки на апараті Ulthera USA. А також курсу процедур (мінімум 4) на апараті Сutera Laser Genesis, який впливає на якість шкіри. Лазерне фракційне омолодження покращує колір обличчя і тіла: усуває сліди почервоніння, пігментації, судинних «зірочок» і сірого кольору обличчя. Результат процедури багато в чому залежить від професіоналізму лікаря. Також Laser Genesis усуває такі недоліки фактури шкіри, як розширені пори, дрібні і середні зморшки, в'ялість шкіри, стимулюючи заміщення старих клітин епідермісу на молоді. А ось для поліпшення пружності і тонусу шкіра в рамках Програми використовується американський апарат нового покоління АЛЬТЕРА. Він забезпечує потужний миттєвий глибокий ліфтинг і зміцнення покриву всього за одну процедуру.

Хто проводить процедуру?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Яка ціна 3D омолодження?

Зателефонуйте за номером (044) 483 21 78 та Вам повідомлять вартість. Кількість необхідних процедур визначає лікар при особистому огляді. Саме тому рекомендується записатися на консультацію до лікаря.
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі 3D омолодження шкіри!

Запишись на консультацію