Безін’єкційна мезотерапія

Здорова і свіжа шкіра обличчя і тіла без єдиного уколу! Безін’єкційна мезотерапія інноваційним апаратом Oxy lift чекає на вас! (Київ, АНА-КОСМО)

Записатися на консультацію

Про процедуру

Безін'єкційна мезотерапія (часто її називають оксімезотерапія або безігольна мезотерапія обличчя) – це абсолютно безболісна і, що найбільш важливо, одна з найбільш ефективних процедур омолодження. Принцип роботи апарату полягає в подачі через струмінь повітря чистого кисню і різних корисних речовин. Без болю і уколів безін'єкційна мезотерапія дозволяє поліпшити стан і омолодити шкіру (позбавити від зморшок, ознак старіння, сухості).

Мені це підходить?

Показання

 • Зморшки на обличчі
 • Обвисання на обличчі і тілі
 • Сухість
 • Втомлений, нездоровий, блідий вигляд

Результат

 • Розгладжена, підтягнута, зволожена і очищена шкіра
 • Поліпшення пружності і кольору шкіри, після чого вона починає випромінювати здоров'я і красу

Які зони можна омолодити?

Обличчя
Шия
Декольте
Тіло

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Спочатку до без'інєкційної мезотерапії обов'язково проводиться консультація лікаря. Протягом 30 хвилин у Вас буде можливість розповісти про те, що Вас хвилює, а доктор огляне Вас і відповість, чи можна ці завдання вирішити за допомогою безігольної мезотерапії Oxy lift, а також призначить Вам курс лікування (це може бути як тільки мезотерапія без ін’єкцій, так і поєднання Oxy lift з іншими процедурами).
2

Проведення процедури

Перша мезотерапія без ін'єкцій може бути проведена відразу ж в день консультації. На апараті Oxy life лікар визначить програму, яка підходить типу Вашої шкіри та вирішить косметологічну проблему. Програма Oxy lift підтягне Вашу шкіру, а Vacuum massage (вакуумний масаж) усуне целюліт і розтяжки, Oxygen pressure infusion наповнить Вашу шкіру киснем, активізує роботу її клітин. Oxy-mist (Оксі-міст) збагатить її вітамінами і корисними речовинами, Oxy-fresh (Оксі-фреш) зменшить Вашу втому, зніме стрес, додасть організму життєвих сил, а Oxy-aroma (Оксі-арома) за допомогою ароматичної есенції поліпшить відновлення життєвої енергії організму і шкіри. Як бачимо, без'ін'єкційна мезотерапія в Києві в клініці АНА-КОСМО – це поєднання різних корисних процедур для Вашої шкіри.
3

Відновлення

Цей вид мезотерапії сам по собі є відновлювальною процедурою після більш агресивних методик омолодження, тому після неї Ви будете відчувати свіжість, збільшення енергії та бадьорість.
!

Зверніть увагу

У клініці АНА-КОСМО оксімезотерапія включена в більшість курсів, оскільки вона збільшує ефективність у поєднанні з іншими омолоджуючими і відновлюючими процедурами.

Хто проводить процедуру?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Отзывы клиентов

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Жутко боюсь уколов, при виде игл сразу теряю сознание! Поэтому мезотерапия без инъекций это как раз для меня. Процедура комфортная процедура. Сразу же была какая-то свежесть приятная,сейчас лицо стало  живее однозначно

Читати далі

У меня очень сухая кожа, крема не помогают, половина методов вызывали ещё и аллергию. В итоге пришла в Ана-Космо на безъинъекционную мезотерапию.  Понравилось, что все прошло без малейшего дискомфорта, а ощущения приятные. Как дополннение к уходу, по-моему, отличное

Читати далі

Яка ціна процедури?

від 2460 грн
Ціна на безін'єкційну мезотерапію залежить від типу процедури - ліфтинг, наповнення чи відбілювання
Записатися і дізнатися вартість

Узнай, подходит ли тебе безинъекционная мезотерапия?

Запишись на консультацию