Безопераційна підтяжка обличчя для чоловіків

Апаратний ліфтинг Ultherapy (США). Всього 1 процедура – результат до 2-х років

Записатися на консультацію

Про процедуру

Апарат Ulthera - це аналогова процедура підтяжкі шкіри, яку раніше можна було досягти тільки за допомогою хірургічної операції. Сьогодні СМАС ліфтинг можливий з інноваційним та суперефективним апаратом Ultherapy (США) або Альтера. Це єдиний в світі не хірургічний апарат ліфтингу шкіри, схвалений Управлінням з контролю якості медичних препаратів США (FDA). Результативність АЛЬТЕРА в косметології доведена сотнями тисяч щасливих пацієнтів! Цей апарат - ідеальне рішення для тих, у кого вікові зміни тільки починаються (для підтяжки опущенної шкіри, а також для профілактики подальшого опущення). Це можливість уникнути хірургічного втручання.

Мені це підходить?

Показання

 • Навислі верхні повіки
 • Зморшки навколо очей та шиї
 • Обвислі щоки та подвійне підборіддя
 • Носогубні зморшки
 • Опущені коточки рота
 • Дрябла шкіра

Результат

 • Піднімається верхнє повіко, відкривається погляд
 • Піднімається обличчя, формується чіткий, молодой контур обличчя
 • Усуваються зморшки на обличчі та шиї
 • Розгладжуються зморшки навколо рота та очей
 • Усувається друге підборіддя, шия стає більш вираженою

Як проводиться процедура безопераційної підтяжки чоловікам?

1

Консультація

Ви можете відвідати лікаря для попередньої консультації, або ж він може провести консультацію відразу перед процедурою. На консультації лікар вислухає Ваші побажання, огляне і визначить, ліфтинг яких саме зон потрібен для досягнення бажаного Вами результату (ліфтинг обличчя на апараті АЛЬТЕРА розділений на зони; тільки лікар при огляді може визначити зони підтяжки для вирішення озвучених Вами завдань). В рамках консультації лікар визначить необхідний для Вас протокол АЛЬТЕРА. Існує кілька протоколів ліфтингу на апараті АЛЬТЕРА, складені відповідно до міжнародних стандартів якості і безпеки. Протокол вибирається залежно від стану шкіри.

2

Проведення процедури

Остерігайтеся підробок апарату! Апарат АЛЬТЕРА повинен бути вироблений в США, (Ulthera System USA), так як тільки справжній апарат гарантує результативний і безпечний ультразвуковий ліфтинг. Існують підробки безопераційного ліфтингу обличчя - не зовсім безпечні для пацієнта з непередбачуваним результатом! Будь ласка, уточнюйте у своєї клініки наявність сертифіката, що засвідчує справжність наявного апарату Ulthera System! АЛЬТЕРА в Києві в клініці АНА-КОСМО американського виробництва.

3

Відновлення

Після проведення процедури може залишатись набряклість і болісні відчуття декілька днів. Але це не завадить Вам вести звичний спосіб життя і Ви можете повернутися до свого розпорядку відразу після процедури. Результат безопераційної підтяжки шкіри видно відразу, але бувають винятки, які залежать від індивідуальних особливостей кожного організму. Ефект від процедури зростає протягом півроку після проведення ліфтингу шкіри. Радимо відвідати лікаря для планового огляду через кілька тижнів після проведення процедури.

1

Видео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Цены

Вид підтяжкиЦіна, грн
Альтера лифтинг брови протокол 5.0 насадка 32210
Брови протокол 800 насадка 34590
Брови протокол 5.0 насадка 1.52720
Брови протокол 800 насадка 1.52640
Височная зона протокол 5.02210
Височная зона протокол 8002210
Височная зона + брови протокол 5.0 насадка 33700
Височная зона + брови протокол 5.0 насадка 1.55440