Бланшинг. Заповнення зморшок Belotero

Розгладження навіть зморшок, що не піддаються! Природний результат!

Записатися на консультацію

Про процедуру

Бланшинг (від франц. побіління) – найсучасніший ін'єкційний метод омолодження (розгладження зморшок). Особливість техніки - поверхневе введення філлера в шкіру дрібними безболісними уколами з метою заповнення зморшок навіть в зонах, що не піддаються заповненню (наприклад, на щоках, на лобі, навколо рота, на шиї тощо).  Процедура бланшингу проводиться тільки німецьким препаратом Belotero виробництва компанії «MerzPharma» (на основі гіалуронової кислоти). Цей філлер – абсолютно безпечний. Він єдиний з аналогічних препаратів отримав американський сертифікат якості FDA. Його безопечність доведена науковими дослідженнями та тисячами застосуваннями в усьому світі.

Філлери Belotero мають широкий асортиментний ряд та здатні допомогти кожній жінці в її індивідуальній ситуації.

Виділяють 5 видів Belotero:

  1. Belotero hydro відновленовлює водний  баланс шкіри і доданє їй природного сяйва. Формула препарату унікальна і запатентована, в його складі виключно природні речовини, що не тільки абсолютно біосумісні, але і на 100%  всмоктуються шкірою.
  2. Belotero soft – найлегший філлер в лінійці, де міститься найменше гіалуронової кислоти. Використовується для усунення дрібних зморшок (наприклад, «гусячих лапок»), тому вводиться тільки у верхній шар епідермісу.
  3. Belotero basic (balance) підходить при боротьбі із середньо глибокими зморшками, як мімічні зморшки, зморшки на лобі. Він вводиться в середній та глибокий шар епідермісу.
  4. Belotero intense відрізняється високою в'язкістю через концентрацію гіалуронової кислоти, тому він підходить для корекції глибоких зморшок і складочок на обличчі, грудях і шиї. Також препарат використовують для контурної пластики.
  5. Belotero volume - найбільш щільний гель з максимальною концентрацією гіалуронової кислоти. Завдяки високій пластичноті використовується для зрілої шкіри і застосовується для  контурної пластики.

Переваги:

Проблема багатьох філерів в тому, що вони можуть зміщуватися, розподілятися нерівномірно. Завдяки методу введення Бланшингу і високої пластичності філлера Белотеро, він рівномірно заповнює порожнечі (зморшки), повертаючи обличчю природні молоді контури. Препарат коригує навіть ті зони зморшок, з якими раніше не було можливості працювати, наприклад, міжбровні зморшки, зморшки сну (на щоках), на шиї. При цьому у Вас зберігається міміка! Процедура виконується під місцевою анестезією, вона комфортна навіть в самих чутливих зонах.

Протипоказання:

• вагітність
• період лактації
• гострі інфекційні та вірусні захворювання
• запалення в зоні обробки
• індивідуальна непереносимість

Мені це підходить?

Бланшинг препаратом Belotero допомагає швидко позбутися зморшок різної глибини на обличчі і шиї.

Показання

Міжбровні зморшки і заломи на лобі
Носослізні зморшки
Зморшки сну (на щоках)
Дрібні зморшки навколо рота
Зморшки на мочках вух
Зморшки на шиї «кільця Венери»
Зморшки в області декольте і рук.

Результат

  • Усунення зморшок навколо очей, на лобі, міжбровних зморшок, кісетних зморшок від 6-10 міс. Завдяки Белотеро Ви також можете досягнути розгладження зморшок навколо рота, в куточках рота, позбутися від зморшок "сну" і зморшок на шиї.
  • Збереження природної міміки обличчя.
  • Відновлення втрачених обсягів шкіри
  • Отримаєте рівну молоду, природну шкіру на обличчі і шиї

Бланшинг: зони коррекції

Обличчя
Шия
Декольте

Як проводиться процедура?

1

Консультація

Перед проходженням процедури пацієнт проходить консультацію у лікаря. Оглянувши Вас і вислухавши Ваші побажання і особливості, визначає препарат для досягнення максимального ефекту. Визначає дозу препарату. Процедура може бути проведена як в день консультації, так і в будь-який інший зручний для Вас час.

2

Проведення процедури

Тривалість процедури - не більше години. Процедура бланшингу проводиться під місцевою анестезією і абсолютно комфортна, навіть в чутливих зонах. Філер вводиться тільки в необхідну зону лікарем. Ефект видно одразу після процедури.

3

Відновлення

Як правило, процедура бланшингу не має періоду відновлення. Місця уколів не помітні. В індивідуальних випадках місця ін'єкцій можуть бути видні на шиї, вони проходять 1-7 днів. У таких випадках лікар призначить апаратну процедуру відновлення LED Medisol (світло, що випромінюється апаратом, наповнює клітини шкіри енергією, що прискорює їх регенерацію, а також знімає набряклість і покращує кровообіг для швидкого загоєння)

!

Зверніть увагу

У клініці АНА-КОСМО процедура бланшингу проводиться Філером Белотеро, безпеку якого підтверджена американським стандартом якості FDA.

Філлер Белотеро | Бланшинг

Хто виконує процедури?

Ціни

Вид препаратуЦіна, грн
Belotero Soft 1ml6200
Belotero Balance 1ml7100

Як пройти процедуру?

Запишись на консультацію