Бланшинг. Заповнення зморшок Belotero

Розгладження навіть зморшок, що не піддаються! Природний результат!

Записатися на консультацію

Бланшинг (від франц. побіління) - найсучасніший ін'єкційний метод омолодження (розгладження зморшок). Особливість техніки - поверхневе введення філера в шкіру дрібними безболісними уколами з метою заповнення зморшок навіть в зонах, які не піддавались обробці (наприклад, на щоках, на лобі, навколо рота, на шиї та ін.). Процедура бланшинга проводиться тільки німецьким препаратом Belotero виробництва компанії «MerzPharma» (на основі гіалуронової кислоти). Цей філер - абсолютно безпечний . Він єдиний з аналогічних препаратів отримав американський сертифікат якості FDA. Його безпечність доведена науковими дослідженнями і тисячами застосувань у всьому світі.

Переваги:

Проблема багатьох філерів в тому, що вони можуть зміщуватися, розподілятися і уходити нерівномірно. Завдяки методу введення Бланшингу і високою пластичності філера Белотеро, він рівномірно заповнює порожнечі (зморшки), повертаючи обличчу природні молоді контури. Препарат коригує навіть ті зони зморшок, з якими раніше не було можливості працювати, наприклад, міжбровні зморшки, зморшки сну (на щоках), на шиї. При цьому у Вас зберігається міміка! Процедура виконується під місцевою анестезією, вона комфортна навіть в самих чутливих зонах.

Протипоказання:

• вагітність
• період лактації
• гострі інфекційні та вірусні захворювання
• запалення зон обробки
• індивідуальна непереносимість

Мені це підходить?

Бланшинг препаратом Belotero допомагає швидко позбутися від зморшок різної глибини на обличчі і шиї.

Показання

Міжбровні зморшки і заломи на лобі
Зморшки сну (на щоках)
Дрібні зморшки навколо рота
Зморшки на мочках вух
Зморшки на шиї «кільця Венери»
Зморшки в області декольте і рук.

Результат

  • Усунення зморшок навколо очей, на лобі, міжбрівних зморшок, кісетних зморшок від 6-10 міс. Завдяки Белотеро Ви також можете досягти розгладження зморшок навколо та в куточках рота, позбутися від зморшок "сну" і зморшок на шиї.
  • Збереження природної міміки обличчя.
  • Відновлення втрачених об'ємів шкіри
  • Отримайте рівну молоду, природну шкіру на обличчі і шиї

Бланшинг: зони корекції

Очі
Підтяжка лоба
Вилиці
Шия
Декольте
Руки

Як проводиться процедура?

1

Перед проходженням процедури пацієнт проходить консультацію у лікаря. Оглянувши Вас і вислухавши Ваші побажання і особливості, лікар визначає препарат для досягнення максимального ефекту. Визначає дозу препарату. Процедура може бути проведена як в день консультації, так і в будь-який інший зручний для Вас час.

1

2

Тривалість процедури - не більше години. Процедура бланшинга проводиться під місцевою анестезією і абсолютно комфортна, навіть в чутливих зонах. Філер вводиться тільки в необхідну зону доктором. Ефект видно відразу після процедури.

3

Як правило, процедура бланшинга не має періоду відновлення. Місця уколів не помітні. В індивідуальних випадках місця ін'єкцій можуть бути видні на шиї, але вони зникають за 1-7 днів.

!

У клініці АНА КОСМО процедура бланшинга проводиться філером Белотеро, безпека якого підтверджена американським стандартом якості FDA.

Хто проводить процедуру?